Mecz w spódnicach w piątek o 17.0 przy Wajdeloty

i

Autor: Perły Lublin Mecz w spódnicach w piątek o 17.0 przy Wajdeloty

Piłka nożna w spódnicach [DARMOWY MECZ] Przekonaj się, że futbol to kobieta

2015-10-30 11:58

Grają w pingponga, teraz małą piłkę zmienią na dużą. Zachwycą kibiców grając w... spódnicach.  

Dziś lublinianki oficjalnie będą świętować międzynarodowy Dzień Spódnicy. Zawodniczki klubu piłkarskiego Perły Lublin rozegrają towarzyski mecz w spódnicach z zespołem AZS UMCS Optima Lublin. AZS to drużyna, która na co dzień występuje z powodzeniem w ekstralidze tenisa stołowego.

Jak pingpongistki radzą sobie z piłką nożną oraz jak piłkarki prezentują się w spódnicach? Dowiecie się tego kibicując im podczas meczu.

- W naszej wizji mecz z okazji Dnia Spódnicy ma nieść przesłanie, że: warto być kobiecą we wszystkim, co się robi, warto nosić spódnice, bawić się modą i uprawiać sport – mówi Sylvie Przepióra ze Stowarzyszenia Perły Lublin.

Piłkarki pokażą świeże spojrzenie na futbol i pozwolą odkryć do na nowo, dodatkowo pokażą piękniejszą, kobiecą odmianę piłki nożnej. Podczas meczu Perły chcą pokazać światu, że lublinianki są wesołe i odważne, a piłkarki, to tak samo zadbane dziewczyny.

Pinpongistki zagrają w piłkę nożną w piątek, 30 października. Start o 17.00 na boisku Orlika przy Wajdeloty 1. Wstęp jest darmowy.