Pijany kierowca STARANOWAŁ DOM! Roztrzaskał audi o ścianę. SCENY GROZY w Bychawie

i

Autor: KWP Lublin

Pijany kierowca STARANOWAŁ DOM! Roztrzaskał audi o ścianę. Sceny grozy w Bychawie

2021-02-26 14:36

Przerażające! Pędził jak wariat, a w organizmie krążył alkohol. Pijany kierowca staranował dom jednorodzinny. Roztrzaskał swoje audi o ścianę – i samochód i budynek zostały poważnie uszkodzone. Sceny grozy rozegrały się w Bychawie na Lubelszczyźnie w środku nocy.

Wszystko wydarzyło się w nocy ze środy na czwartek. Policjanci z Bychawy zostali powiadomieni tuż po północy. Ich pomoc była pilnie potrzebna, bo pijany kierowca audi dosłownie staranował dom jednorodzinny. Roztrzaskał auto o ścianę! Mężczyzna – po tym jak zatrzymał się na budynku – był w szoku. Spowodowało go i uderzenie i promile alkoholu w jego organizmie.

Zobacz też: Lublin: TO ONA podpaliła kościół na Bronowicach! Co ją OPĘTAŁO?! Grozi jej 10 lat więzienia

Na miejscu funkcjonariusze zastali kompletnie rozbite audi, obok którego stał nietrzeźwy mężczyzna. Jak się okazało, było to 36-letni kierowca samochodu. Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Audi roztrzaskało się o ścianę budynku. Poważnie uszkodzony został zarówno dom, jak i samochód. Siła uderzenia była bardzo duża. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wynika, że kierowca osobówki, jadąc z dużą prędkością, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez ogrodzenie, a następnie uderzył w ścianę domu jednorodzinnego.

To cud, że nikomu nic się nie stało. Całe zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie!

36-latek niebawem usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Musi również liczyć się z odpowiedzialnością karną za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym. Może mu grozić kara do dwóch lat więzienia, wieloletni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna – informuje Gołębiowski.

Nowe oficjalne zasady ochrony przed koronawirusem

Policja apeluje też o rozwagę i odpowiedzialność do wszystkich kierowców. Mundurowi na Lubelszczyźnie codziennie zatrzymują pijanych kierowców, a przecież nie każdy, kto wypił i prowadzi, zostaje zatrzymany. Każdy za to może być śmiertelnym zagrożeniem dla siebie i innych.