Z ich domu znikały pieniądze. Włączyli kamerę i odkryli TO! 24-latka okradła nawet dziecko [WIDEO]

i

Autor: KWP Lublin

Z ich domu znikały pieniądze. Włączyli kamerę i odkryli TO! Okradła nawet dziecko [WIDEO]

2021-02-26 15:18

Już od jakiegoś czasu widzieli, że z ich domu znikają pieniądze. Mieszkańcy Lublina postanowili więc… nakryć złodzieja na gorącym uczynku. Włączyli kamerę i odkryli to! Wszystko się nagrało: czarno na białym. Złodziejką okazała się młoda kobieta, zatrudniona do pomocy przy sprzątaniu. 24-latka okradła nawet dziecko! Na nagraniu widać, jak plądruje skarbonkę.

Kinga D. (24 l.) zatrudniła się u pewnej rodziny z Lublina jako pomoc przy prowadzeniu domu, miała pomagać przy sprzątaniu. Swe obowiązki potraktowała jednak nazbyt poważnie, bo oprócz kurzu z szafek, sprzątnęła także oszczędności swych pracodawców. Była tak pazerna, że nie oszczędziła nawet dziecięcej skarbonki. I to był jej błąd...

24-latka okradła dziecko! Wszystko nagrała ukryta kamera

Młoda mieszkanka Lublina przy poznaniu robiła świetne wrażenie. Miła, skromna, pracowita. No i potrafiła zdobyć zaufanie, które w niecny sposób wykorzystała.

Zobacz też: Pijany kierowca STARANOWAŁ DOM! Roztrzaskał audi o ścianę. Sceny grozy w Bychawie

W grudniu zatrudniła się jako pomoc sprzątająca u jednej z rodzin z Lublina. W pewnym momencie właściciele zaczęli mieć wątpliwości co do uczciwości zatrudnionej kobiety – opowiada komisarz Kamil Gołębiowski z KMP Lublin. Mówiąc wprost, z przerażeniem spostrzegli, że z domu giną pieniądze. Nie było mowy o pomyłce, ponieważ pieniądze ginęły także ze skarbonki ich kilkuletniej córeczki. – W związku z tym, w pokoju dziecka postanowili zainstalować ukrytą kamerkę, zwróconą wprost na skarbonkę. Bardzo szybko okazało się, że podejrzenia mieszkańców Lublina były słuszne – dodaje komisarz.

W środę 24 lutego na kamerce nagrał się moment, gdy Kinga D. wykonując prace sprzątające, wyciąga ze skarbonki oszczędności dziecka w kwocie 700 złotych.

Złodziejka może trafić za kraty nawet na 5 lat

i

Autor: KMP Lublin Jej niecne poczynania zarejestrowała ukryta kamera

Właściciele domu od razu postanowili zareagować. Przeprowadzili z dziewczyną poważną rozmowę, jednak ona początkowo zaprzeczała kradzieży. Dopiero gdy na miejscu pojawili się policjanci, zwróciła całą sumę.

Jak się okazało, nie była to jedyna kradzież na koncie 24-latki. Łącznie kobieta okradła swoich pracodawców na kwotę blisko 15 tysięcy złotych. Jej łupem padłu również dwie markowe koszulki – podsumowuje kom. Gołębiowski. Za kradzież grozi jej do pięciu lat więzienia.