Osowa: Pijana 26-latka dachowała w rowie. Roztrzaskane BMW. Fatalny powrót z imprezy

i

Autor: KWP Lublin Osowa: Pijana 26-latka dachowała w rowie. Roztrzaskane BMW. Fatalny powrót z imprezy

Pijacki rajd po imprezie

Osowa: Pijana 26-latka dachowała w rowie. Roztrzaskane BMW. Fatalny powrót z imprezy

2022-09-20 11:38

Skończyła nad ranem imprezę i myślała, że „już może”. Nie mogła i nie powinna prowadzić. BMW dachowało przy drodze… To cud, że nikt nie zginął. W samochodzie były dwie osoby. Pijana 26-latka odpowie za jazdę pod wpływem. Już straciła prawo jazdy. Policja apeluje i błaga o rozwagę. Jazda po alkoholu to zawsze zły pomysł.

Do dachowania BMW doszło w niedzielny (18.09) poranek. Policjanci otrzymali zgłoszenie ok. godz. 6.00. Termin nie był przypadkowy – dwie młode kobiety wracały tym samochodem z imprezy. 26-latka, która kierowca osobówką, myślała, że już jest w stanie prowadzić. Pomyliła się i to całkowicie.

Policjanci ustalili, że mieszkanka gminy Hańsk nie dostosowała prędkości do panujących warunków i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Po wjechaniu do rowu dachowała. 26-latka była pijana. Policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie – informuje asp. szt. Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Stracił prawo jazdy w 18 sekund. Za ten numer dostał 29 punktów karnych

To mogło skończyć się tragicznie! BMW wypadło z drogi i dachowało. Osobówka roztrzaskała się o ziemię. To cud, że dwie młode kobiety siedzące w środku nie zginęły i nie zostały poważnie ranne.

26-latka kierująca autem od razu straciła prawo jazdy, ale to nie koniec jej kłopotów. W samochodzie podróżowała również 22-letnia mieszkanka gminy Wojsławice. Panie… wracały z imprezy.

Kierująca bmw tłumaczyła policjantom, że skończyła imprezę i myślała, że może wracać do domu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat dwóch – przypomina Zamojska-Prystupa.

Policjanci wciąż apelują i wręcz błagają o odpowiedzialność i rozwagę. Prowadzenie auta po spożyciu nawet najmniejszej ilości alkoholu to śmiertelne zagrożenie!

Sonda
Czy jesteś za zaostrzeniem kar dla pijanych piratów drogowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE