Osowa: Pijana 26-latka dachowała w rowie. Roztrzaskane BMW. Fatalny powrót z imprezy

i

Autor: KWP Lublin Osowa: Pijana 26-latka dachowała w rowie. Roztrzaskane BMW. Fatalny powrót z imprezy

Pijacki rajd po imprezie

Osowa: Pijana 26-latka dachowała w rowie. Roztrzaskane BMW. Fatalny powrót z imprezy

2022-09-20 11:38

Skończyła nad ranem imprezę i myślała, że „już może”. Nie mogła i nie powinna prowadzić. BMW dachowało przy drodze… To cud, że nikt nie zginął. W samochodzie były dwie osoby. Pijana 26-latka odpowie za jazdę pod wpływem. Już straciła prawo jazdy. Policja apeluje i błaga o rozwagę. Jazda po alkoholu to zawsze zły pomysł.

Do dachowania BMW doszło w niedzielny (18.09) poranek. Policjanci otrzymali zgłoszenie ok. godz. 6.00. Termin nie był przypadkowy – dwie młode kobiety wracały tym samochodem z imprezy. 26-latka, która kierowca osobówką, myślała, że już jest w stanie prowadzić. Pomyliła się i to całkowicie.

Policjanci ustalili, że mieszkanka gminy Hańsk nie dostosowała prędkości do panujących warunków i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Po wjechaniu do rowu dachowała. 26-latka była pijana. Policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie – informuje asp. szt. Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Stracił prawo jazdy w 18 sekund. Za ten numer dostał 29 punktów karnych

To mogło skończyć się tragicznie! BMW wypadło z drogi i dachowało. Osobówka roztrzaskała się o ziemię. To cud, że dwie młode kobiety siedzące w środku nie zginęły i nie zostały poważnie ranne.

26-latka kierująca autem od razu straciła prawo jazdy, ale to nie koniec jej kłopotów. W samochodzie podróżowała również 22-letnia mieszkanka gminy Wojsławice. Panie… wracały z imprezy.

Kierująca bmw tłumaczyła policjantom, że skończyła imprezę i myślała, że może wracać do domu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat dwóch – przypomina Zamojska-Prystupa.

Policjanci wciąż apelują i wręcz błagają o odpowiedzialność i rozwagę. Prowadzenie auta po spożyciu nawet najmniejszej ilości alkoholu to śmiertelne zagrożenie!

Sonda
Czy jesteś za zaostrzeniem kar dla pijanych piratów drogowych?