OGROMNA KASA w Eurojackpot. Graz z Lublina wygrał w europejskiej loterii. Ile dostanie?!

i

Autor: Totalizator Sportowy

OGROMNA KASA w Eurojackpot. Gracz z Lublina wygrał w europejskiej loterii. Ile dostanie?!

2021-01-26 13:56

Gracz z Lublina postanowił kupić los i sprawdzić swoje szczęście. Nie wygrał maksymalnej nagrody, ale i tak zgarnie ogromną kasę w Eurojackpot. Szczęśliwy kupon wypełnił w kolekturze na Wrotkowie. Europejska loteria przyniosła mu ponad 160 tys. złotych!

Ogromna kasa z Eurojackpot tym razem trafi do Lublina – przynajmniej w części, bo fortuna uśmiechnęła się też do kogoś w Warszawie i Gdańsku. Każdy z trzech uczestników europejskiej loterii wgrał… 160 163 zł. To ogromne pieniądze!

Eurojackpot to gra podobna do loterii Lotto, ale realizowana jednocześnie w aż 18 krajach, stąd potencjalne wygrane mogą być nieprawdopodobnie wysokie. I tak np. w najbliższym losowaniu maksymalna nagroda może wynieść aż 45 milionów złotych.

Zobacz też: TAJEMNICZA ŚMIERĆ w Zbulitowie Małym. ROZTRZASKANA czaszka. Co zabiło Kazimierza?!

10 maja 2019 roku do gracza, który wytypował szczęśliwe liczby w powiecie piotrkowskim, szczęście uśmiechnęło się wyjątkowo szeroko. Wygrał w Eurojackpot – bagatela – 193 396 500 zł.

Super Raport 26.01 (Goście: Paweł Kowal - Koalicja Obywatelska, Szymon Hołownia - Polska 2050)

Losowania europejskiej loterii odbywają się co tydzień w piątek wieczorem (między godz. 20.00 a 21.00) w Helsinkach (Finlandia) i są transmitowane w sieci. Wyniki losowań możecie sprawdzić także na SE.pl.

Zobacz też: TAJEMNICZA ŚMIERĆ w Zbulitowie Małym. ROZTRZASKANA czaszka. Co zabiło Kazimierza?!

To właśnie przy okazji ostatniego, piątkowego losowania Eurojackpot wzbogacili się mieszkańcy Gdańska, Warszawy i Lublina – tu szczęśliwy kupon został wypełniony w kolekturze przy ul. Samsonowicza 1 na Wrotkowie.

Uczestnicy loterii i gier losowych muszą zapłacić 10-procentowy podatek od wygranych, ale nawet po jego uiszczeniu na konta szczęśliwych graczy Eurojackpot trafi spora suma: ponad 144 tysiące złotych.