Oglądali dom na sprzedaż, spadli piętro niżej. Wypadek w gm. Wąwolnica

2020-07-13 13:16 Bartłomiej Ważny
Budynek przed wypadkiem nie był zamieszkany
Autor: KWP Lublin Budynek przed wypadkiem nie był zamieszkany

Mieli obejrzeć dom, który chcieli kupić, ale w trakcie oględzin załamał się pod nim strop. To niedzielne (12.07) zdarzenie z gminy Wąwolnica pod Puławami, w woj. lubelskim. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (12.07) po południu w jednej z miejscowości w gm. Wąwolnica. Dwoje mieszkańców gm. Werbkowice przyjechało obejrzeć domu na sprzedaż. Wraz ze sprzedającym, oglądali budynek. W pewnym momencie, gdy znajdowali się na piętrze, pod 62-letnią kobietą i 43-letnim mężczyzną załamał się strop. Przez powstały otwór oboje spadli piętro niżej.

Właściciel budynku, śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Lublinie, natomiast 62-latka do szpitala w Puławach. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli również teren przed dostępem osób trzecich. Dzisiaj (13.07) w tej sprawie, z udziałem Inspektora Nadzoru Budowlanego są wykonywane kolejne czynności, które mają pomóc wyjaśnić przyczyny tego co się wydarzyło.

Pościg ulicami Gliwic. W akcji policjant po służbie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.