Nowy cennik

i

Autor: MOSIR Lublin Nowy cennik

Nowy cennik Aqua Lublin. Sprawdź aktualne ceny biletów

2015-11-11 18:33

Już w najbliższy poniedziałek zmienią się ceny biletów do Aqua Lublin. Do 15 listopada włącznie obowiązują jeszcze promocyjne kwoty.  Dotychczasowe, promocyjne ceny miały zachęcić jak największą liczbę osób do odwiedzenia Aqua Lublin po raz pierwszy.  

- Od inauguracji zbieraliśmy uwagi naszych klientów i wysłuchiwaliśmy ich opinii. Na tej podstawie postanowiliśmy wprowadzić do cennika  podstawowego kilka modyfikacji – mówi Karol Adamaszek z MOSiR Lublin.

Jakie to zmiany? Najważniejsza z nich to dodanie bezpłatnych 15 minut do biletów godzinnych zarówno normalnych jak i ulgowych. Dodatkowy czas ma pozwolić odwiedzającym Aqua Lublin na spokojne przebranie się i wysuszenie włosów. W przypadku większych grup kwadrans został dodatkowo wydłużony.

 Kolejna zmiana to wprowadzenie biletu w formule "no limit" na Saunarium i strefę basenów z atrakcjami wodnymi. Bilet "no limit" normalny będzie kosztował 69 złotych, ulgowy 59 zł.

- Oprócz obowiązujących stawek doładowań naszej Sportkarty, proponujemy teraz doładowanie o wartości 500 złotych, za które trzeba będzie zapłacić 360 złotych. Takie doładowanie będzie ważne przez 120 dni. Środki ze Sportkarty można wydawać w: Aqua Lublin, FitGym Complex, CSR Łabędzia, Strefie h2o, Icemanii i stoku na Globusie – dodaje Karol Adamaszek.