NOCNY HORROR w Puławach. DWIE OSOBY nie żyją. TRAGICZNY finał pożaru

i

Autor: Pixabay/arembowski; KWP Lublin

NOCNY HORROR w Puławach. DWIE OSOBY nie żyją. TRAGICZNY finał pożaru

2021-01-08 16:08

Nocny horror w Puławach na Lubelszczyźnie. Tragiczny finał pożaru w jednym z bloków na terenie miasta. Mimo długiej walki o ich życie nie udało się uratować dwóch starszych osób. 90-letnia właścicielka mieszkania i jej 93-letni znajomy nie żyją. Co tam się stało?!

Zniszczenia były niewielkie, ale skutki pożaru – najtragiczniejsze z możliwych. Z mieszkania strażacy wynieśli dwie osoby. Podjęli próbę reanimacji, chcieli je ratować, ale… było już za późno. Ogień pojawił się w nocy, a akcja strażaków w piątek przed południem.

Do tragedii doszło w Puławach w mieszkaniu w bloku przy ul. Norwida.

W mieszkaniu na pierwszym piętrze, strażacy znaleźli dwie nieprzytomne osoby, kobietę i mężczyznę. Mimo długo prowadzonej reanimacji obie osoby zmarły – informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Zobacz też: Szczepionka na COVID-19 w Lubelskiem. W tych miejscach NIE BĘDĄ szczepić. Brak chętnych [LISTA]

Dlaczego doszło do tragedii? Czy można jej było uniknąć? Odpowiedzi na te pytania szuka policja, biegli i prokuratura. Ciała zmarłych seniorów zostaną zbadana podczas sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Zobacz też: Puławy: Mrożą dla nas suchym lodem! Lubelska firma zabezpiecza szczepionki [ZDJĘCIA]

Przyczyna pożaru jest wyjaśniana. Jak wynika z ustaleń policjantów, ofiarami pożaru są 90-letnia właścicielka domu oraz jej 93-letni znajomy – informuje Rejn-Kozak.

Super Raport 08.01 (Goście: Bolesław Piecha - PiS oraz dr Tomasz Płudowski - amerykanista, Collegium Civitas)

Wiele wskazuje na to, że ofiary pożaru zabił nie sam ogień, ale wywołany przez niego dym. Niewykluczone, że zwarcie w urządzeniu elektrycznym podpaliło meble – ogień zgasł, ale kłęby dymu okazały się być jeszcze groźniejsze niż sam żywioł. Dokładne okoliczności tragedii ma wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!