Noc Kultury w Lublinie: Zobacz energie miasta

2015-05-25 16:15
Noc Kultury już na początku czerwca
Autor: Noc Kultury Noc Kultury już na początku czerwca

Już niedługo jedyna na skalę Europy taka Noc. Noc Kultury na początku czerwca zawładnie Lublinem. W czasie jednej nocy miasto wypełni się tysiącami artystów i animatorów zgromadzonych na setkach wydarzeń w centrum Lublina.  

Na mieszkańców i turystów czeka ponad 40 koncertów, 30 spektakli teatralnych, projekcje filmowe oraz warsztaty. Hitem tegorocznej Nocy Kultury będzie występ artystów na Trybunale Koronnym. - Podwieszeni na linach akrobaci nie pokażą skromnego spaceru, widzowie zobaczą znacznie więcej - zdradza Agnieszka Wojciechowska z Warsztatów Kultury. W tym roku energię miasta poczujecie dzięki mnóstwu atrakcji, te będziecie mogli znaleźć w centrum miasta – zapowiada koordynator wydarzenia Joanna Wawiórka-Kamieniecka.

Posłuchaj w materiale Marty Buczak.

Dokładny harmonogram festiwalu dostępny będzie na stronie Nocy Kultury. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Miliony kilowatów energii miasta na Nocy Kultury już 6/7 czerwca. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE