Śmiertelny wypadek na A1 koło Turzna (13.03). Autostrada ZABLOKOWANA! [OBJAZDY]

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Rico_Loeb Niemce: KOSZMARNE potrącenie pieszego na DK 19! Pieszy nie miał szans!

Niemce: KOSZMARNE potrącenie na DK 19! Pieszy nie miał szans!

2021-03-14 7:52

Przerażające informacje z regionu! Dziś (14 marca) w pobliżu miejscowości Niemce, na drodze krajowej nr 19 samochód dostawczy śmiertelnie potrącił pieszego. Według informacji przekazanych przez GDDKiA, droga jest wciąż zablokowana. Jak dokładnie doszło do tego dramatu? Znamy szczegóły!

Do wypadku doszło w niedzielę (14 marca) rano na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Niemce, między Lublinem a Lubartowem. - Samochód dostawczy potrącił tam pieszego. Niestety jego życia nie udało się uratować – poinformował dyżurny punktu informacji drogowej GDDKiA w Lublinie. Droga w miejscu wypadku została zablokowana. Policja kieruje ruch objazdem, drogami lokalnymi. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie doszło do tego zdarzenia i kto bierze za nie odpowiedzialność. Sprawę bada prokuratura.

ZOBACZ: Łęczna: TAJEMNICZA ŚMIERĆ 29-latki. Zmarła po wyjściu ze SZPITALA. Co tam się stało?!

To kolejny tragiczny wypadek na DK 19. Do podobnego zdarzenia doszło w piątek, 12 marca. Na drodze w okolicy Zemborzyc Tereszyńskich (Lubelskie) zginął pieszy. Mężczyzna wyszedł z busa i zmiotła go ciężarówka. Zginął na oczach kolegów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Lubelskie: Wyszedł z busa i zmiotła go ciężarówka. Mężczyzna zginął na oczach kolegów

13-latki sieją grozę w Pruszkowie. Tłuką rówieśników i są bezkarne