Mężczyźni napadli na kobietę w środku dnia

i

Autor: Google Street View Mężczyźni napadli na kobietę w środku dnia

Napadli na kobietę w centrum Lublina! Policja zatrzymała ich podczas pościgu!

2016-06-29 15:16

Dwaj mężczyźni z nożem, w środku dnia napadli na młodą kobietę w centrum Lublina. Chcieli zabrać jej torebkę i portfel. Gdy zobaczyli świadka rzucili się do ucieczki.  

Do napadu doszło wczoraj po godzinie 15.00 przy ul. Wodopojnej. Do idącej 28-latki podszedł młody chłopak. Żądał torebki i portfela. Kobieta początkowo wzięła to za żart, jednak mężczyzna po chwili wyjął nóż i zaczął nim wymachiwać. Gdy pojawił się drugi chłopak kobieta zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. Całe zdarzenia widziała druga kobieta znajdująca się na pobliskim parkingu.

Gdy sprawcy zobaczyli świadka rzucili się do ucieczki niczego nie zabierając. Razem z napastnikami uciekł też młody chłopiec. Gdy tylko policja dostała zgłoszenie skierowała na miejsce wywiadowców.

Po pościgu funkcjonariusze zatrzymali wszystkich podejrzanych. Okazali się nimi dwaj 20-latkowie, którzy teraz trzeźwieją w areszcie. Obaj mieli 1,5 promila alkoholu w organizmie. Trzeci z zatrzymanych to 13-latek, który uciekał razem napastnikami, jednak jak ustalili policjanci nie brał udziału w rozboju.