Na widok policjantów wyskoczył przez okno. Zapomniał, że jest na II piętrze

i

Autor: pixabay.com/Lubelska Policja Na widok policjantów wyskoczył przez okno/zdjęcie ilustracyjne

Dramat w Kraśniku

Na widok policjantów wyskoczył przez okno. Zapomniał, że jest na II piętrze

2023-03-26 13:09

Poszukiwany do odsiadki 34-letni mieszkaniec Kraśnika na widok policjantów wyskoczył przez okno. Zapomniał jednak, że znajduje się na drugi piętrze. Skutki ucieczki okazały się fatalne - zakładu karnego mężczyzna i tak nie uniknie, najpierw jednak trafił do szpitala.

Kraśnik. Na widok policjantów wyskoczył prze okno 

Do niecodziennego zdarzenia doszło kilka dni temu w Kraśniku. Policjanci z wydziału kryminalnego wytypowali mieszkanie, w którym może ukrywać się mężczyzna poszukiwany do odbycia ponad 2-letniej kary pozbawienia wolności.

- Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi, początkowo współlokatorka zwlekała z otwarciem. Gdy w końcu otworzyła i funkcjonariusze zapytali o 34 latka, odpowiedziała, że już go nie ma - mówi młodszy aspirant Paweł Cieliczko z lubelskiej policji.

Jak się okazało, mężczyzna postanowił… uciec przez okno. Zapomniał jednak, na jakiej kondygnacji się znajduje. Skok z II piętra okazał się dla niego fatalny w skutkach.

- W wyniku upadku doznał urazu, przez który nie mógł się podnieść. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy, a następnie został przewieziony do więziennego szpitala – dodaje Paweł Cieliczko.

34-latek kary i tak nie uniknie, bowiem po hospitalizacji trafi do celi, w której będzie musiał spędzić dłuższy czas.

Zuchwały napad na jubilera w Lublinie. Policja pokazała nagranie