Remont skrzyżowania Krochmalna/Diamentowa z opóźnieniem. Kiedy finał?

i

Autor: pixabay.com/Bru-nO

Na Diamentowej znów zrobi się ciasno. Robotnicy wracają do prac przy wiadukcie!

2019-08-19 14:29

Przez Lublin będzie jeszcze trudniej przejechać. Tym razem utrudnienia pojawią się na ulicy Diamentowej, gdzie prowadzone będą prace przy wiadukcie kolejowym.

Zmiany w organizacji ruchu pojawią się we wtorek, 20 sierpnia. W kolejnych dniach utrudnień będzie coraz więcej! Nie jedźcie na pamięć!

Robotnicy wracają do prac przy wiadukcie kolejowym, co po raz kolejny może spowodować duże utrudnienia dla kierowców. Zamknięte zostaną dwa pasy ruchu pod wiaduktem – lewy i środkowy jadąc od ul. Wrotkowskiej w kierunku Jana Pawła II, przez co pojazdy będą mogły się poruszać tylko prawym pasem.

Od 23 do 26 sierpnia jazda będzie możliwa tylko lewym pasem, a prace przeniosą się na pasy środkowy i prawy. Utrudnienia w rejonie ulicy Diamentowej mogą występować nawet przez kilka miesięcy.

To nie jedyne przeszkody w podróży, które mają miejsce w związku z pracami przy wiaduktach. Te od 7 sierpnia występują także na Drodze Męczenników Majdanka, przez co został wyłączony z ruchu jeden pas. Ten ma być oddany do użytku w ciągu najbliższych dni, ale inne prace w tym rejonie mogą potrwać nawet kilka miesięcy.

Przebudowa wiaduktów to element prac związanych z modernizacją linii kolejowej Lublin-Warszawa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE