W sierpniu na Moście Kultury czekają nowe spotkania i zabawy

i

Autor: fanpage Most Kultury W sierpniu na Moście Kultury czekają nowe spotkania i zabawy

Most Kultury [WYDARZENIA, ATRAKCJE] Sierpień: Miesiąc zabawy na rzece

2015-07-30 19:41

Duża dawka dobrej muzyki, potańcówki i spływy kajakowe. Poza tym co już znacie i lubicie, czekają także nowości. Sprawdźcie co wydarzy się na Moście Kultury.

Warsztaty kuglarskie – In Nomine
Wtorki 4,11,18,25.08. o godzinie 17.00
Grupa fire show uczyć będzie m.in. manipulacji sprzętem ogniowym (poi i kije) oraz podstawy żonglerki piłeczkami.

Warsztaty Gitarowe
Od 4 do 9.08. o godzinie 16.00
Zarówno dla początkujących i zaawansowanych fanów strun. W programie do wyboru gitary: klastyczna, akustyczna, elektryczna i basowa. Dodatkowo nauczycie się technik gry, budowy akordów i improwizacji. Uczestnicy na zajęcia muszą zabrać własne gitary.

Warsztaty kulinarne - Warsztaty mEATing
01-0.08 o godzinie 17.00
Możecie poznać Polskę od jej smakowitej strony. Na warsztatach uczestnicy będą nauczyć się i smakować klasyków Lubelszczyzny i Podlasia, pyszności z Warmii, Mazowsza czy Małopolski. Na warsztatach będziecie eksperymentować, bawić się smakami, tradycyjnymi przepisami, by tworzyć nowe, pyszne potrawy.

Warsztaty kulinarne - Kuchnia Obieżyświata
22-23.08 o godzinie 15.00
Podczas zajęć nauka przyrządzania potraw, deserów i napojów z różnych zakątków Azji i Afryki. Praca połączona oczywiście z degustacją mało znanej w Polsce kawy wietnamskiej i różnych gatunków herbaty. Dodatkowo uczestnicy zobaczyć będą mogli zobaczyć prezentację zdjęć z podróży prowadzącego – Marcina Kempki.

Warsztaty dla najmłodszych - Sensoryka dla Smyka
Dzieci poznają trzy żywioły: wodę, ziemię i powietrze. Przy okazji świetnej zabawy mocno się pobrudzą. Istotą „brudnych warsztatów” jest bazowanie na wszystkich zmysłach dziecka oraz wykorzystanie ich do poznawania świata podczas wspólnej zabawy. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym razem z rodzicami.

To nie wszystko. Na moście odbywają się także zajęcia tematyczne: Nasz most – zaprojektuj most marzeń, Budowniczy fabryk, Plac zabaw dla dorosłych czy projekt Chillout room dla dorosłych. Udział we wszystkich zajęciach jest darmowy.