Zabawa trwa do niedzieli

i

Autor: Justa Dominik, Radio ESKA Zabawa trwa do niedzieli

MKS Lublin: Ona na Trzy razy Trzy One, czyli zabawa razem z ESKĄ

2015-09-19 10:33

Najnowsze wzmocnienie naszych złotych szczypiornistek, teraz nie na parkiecie a z mikrofonem sprawdzi swoje koleżanki z drużyny. Iwona Niedźwiedź wcieli się w rolę reportera. Jak to możliwe?

Reprezentantka Polski w piłce ręcznej, od tego sezonu wzmocnienie MKS Selgros Lublin - Iwona Niedźwiedź przejmuje studio radiowe ESKI Lublin.

Trwa wspólny konkurs MKS Selgros Lublin i lubelskiej ESKI. - Iwona będzie miała trzy kwadranse na trzy wywiady z trzema zawodniczkami MKS Selgros. Trzy pytania - tylko Wasze, trzy zawodniczki - tylko te które wskażecie – zapowiada Justyna Dominik, szef anteny ESKI Lublin. - Na Wasze propozycje czekamy do niedzieli – dodaje.

Chcesz zobaczyć jak może wyglądać Twój ukochany samochód w nowej stylizacji? Zobacz jak okleją go profesjonaliści!

Na trzy najciekawsze pytania odpowiedzą trzy wybrane przez kibiców zawodniczki MKS Selgros Lublin. Całą zabawę będzie można usłyszeć na 103,6 FM.

- Musicie przesłać trzy pytania – zapowiada Iwona Niedźwiedź z MKS. - Czytamy wszystkie, ale wybieramy najlepsze. Uruchomcie wyobraźnię – zachęca szczypiornistka.

Jak dołączyć do zabawy?

Wystarczy wejść na fanpage MKS Lublin. Swoją propozycję zostawiać w komentarzu pod postem. Możecie je też wysyłać na lublin@eska.pl w temacie maila MKS KONKURS, w treści Wasze propozycje. 

Propozycje cały czas spływają. Na razie w zestawieniu do "przepytania" najczęściej pojawią się cztery nazwiska: Marta Gęga, Joanna Drabik, Agnieszka Kocela....i Iwona Niedźwiedź. To może się zmienić. W propozycjach można uwaględniać również trenerki naszych Mistrzyń: Sabinę Włodek i Monikę Marzec.

„Gdybyś była mężczyzną to....?(dokończ), „Jakie pytania od dziennikarzy denerwują was najbardziej?” czy „Jakbyś mogła na jeden dzień być inną dziewczyną z zespołu to kim byś chciała być i dlaczego?” - to tylko część z propozycji jakie dorzucacie do zabawy. Jakie będą kolejne? To zależy tylko od Was.

Maile i komentarze z pytaniami do konkursu z Iwoną Niedźwiedź "Ona na Trzy razy Trzy One" można tylko do niedzieli, 20 września.

Startujemy ze wspólnym konkursem MKS Selgros i Radiem ESKA Lublin.Iwona Niedźwiedź przejmuje studio ESKI! Ma trzy...Posted by MKS Lublin on 15 września 2015