Dramat na drodze

Maryniów. Tragiczna śmierć 19-latka. Motocyklista uderzył w dom

2022-09-13 15:38

Do koszmarnego wypadku doszło we wtorek, 13 września 2022 w miejscowości Maryniów (Lubelskie). Z ustaleń policji wynika, że 19-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w murowany dom. Młody mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Do dramatycznego wypadku doszło we wtorek (13.09.2022) około godz. 11 w miejscowości Maryniów w gminie Milejów (Lubelskie). Informację o koszmarnym wypadku potwierdziła w rozmowie z Polską Agencją Prasową st. asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 19-latek najpierw wyprzedzał pojazd, a po przejechaniu kilkunastu metrów stracił panowanie nad swoim motocyklem. Przejechał przez siatkę ogrodzeniową, uderzył w murowany dom, po czym odbił się i ponownie uderzył w metalowe ogrodzenie – opisała policjantka.

Zobacz też: Lubelskie: Psy zagryzły człowieka! W żołądku bestii było DNA 48-latka

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo prowadzonej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować. Jak ustalili funkcjonariusze, 19-letni mieszkaniec gminy Milejów posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności wypadku.

Zobacz również: W jednej chwili zgarnęli 200 tysięcy złotych! Co za przekręt! Obrobili przedsiębiorcę z Chełma

Piesza poważnie ranna po zderzeniu z 64-latką na hulajnodze
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?

Nadchodzi NOWE PRAWO! Obowiązkowe czarne skrzynki w pojazdach poprawią bezpieczeństwo?

Włącz podcast i poznaj szczegóły!

Listen to "Nowe prawo w Europie. Czarne skrzynki w samochodach!" on Spreaker.