Taśma policyjna

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Makabryczne odkrycie w Lublinie. Zwłoki 24-latka leżały na chodniku / Zdjęcie ilustracyjne

Szok!

Makabryczne odkrycie w Lublinie. Zwłoki 24-latka leżały na chodniku

2023-06-11 13:46

Wstrząsającego odkrycia dokonała przy ul. Nowy Świat w Lublinie kobieta, która przypadkowo znalazła się w niedzielę (11 czerwca 2023 r.) w tamtym rejonie miasta. Zwłoki 24-letniego mężczyzny leżały na chodniku. Trwa śledztwo w tej sprawie, a policja ma już wstępne ustalenia.

Ten dzień zmienił się w horror. Kobieta, która pojawiła się tego dnia przy ul. Nowy Świat nie mogła się spodziewać makabrycznego odkrycia. Informację o znalezieniu zwłok 24-letniego mężczyzny przekazała Polskiej Agencji Prasowej mł. asp. Małgorzata Skowrońska z zespołu prasowego KWP w Lublinie. - Leżącego na chodniku mężczyznę, który nie dawał oznak życia zauważyła rano przypadkowa kobieta. Na miejscu stwierdzono, że 24-latek miał uraz głowy - wyjaśniła funkcjonariuszka, cytowana przez PAP.

Lublin. Zwłoki 24-latka przy ul. Nowy Świat. Pierwsze ustalenia policji

Wstępnie funkcjonariusze wykluczyli udział osób trzecich. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia szczegóły śmierci mężczyzny. Rodzinie i bliskim 24-latka składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w kolejnych materiałach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Zabójstwo w Wołominie. Zwłoki mężczyzny leżały w krzakach. Trzy osoby zatrzymane