Lublin: ZWYRODNIALEC POWIESIŁ psa na drzewie. Szukają sprawcy! [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

i

Autor: Fundacja EX LEGE/zdj. il. KWP Lublin

Lublin: ZWYRODNIALEC POWIESIŁ psa na drzewie. Szukają sprawcy! [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2020-02-17 8:07

Wstrząsająca historia z Lublina. Zwyrodnialec powiesił psa na drzewie! Zwierzę wisiało na pniu, uduszone plastikowymi opaskami. Policja i obrońcy zwierząt szukają sprawcy. Uwaga, w artykule znajdują się drastyczne zdjęcia!

Nieprawdopodobne okrucieństwo. Kto i dlaczego zrobił coś takiego? To próbują ustalić i policjanci i obrońcy zwierząt, którzy nagłośnili zbrodnię. W Lublinie jakiś zwyrodnialec powiesił psa na drzewie!

Oprawca udusił zwierzę za pomocą dwóch opasek uciskowych, a jego ciało psa zawiesił na drzewie za pomocą przytwierdzonego do opasek odblaskowego cienkiego sznurka na kształt sznurowadła – informują przedstawiciele Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.

Zbierają też pieniądze na nagrodę za pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy. Szuka go też lubelska policja.

Nie wiadomo, czy pies żył w momencie przywiązania do drzewa, czy został zabity już wcześniej. Ktoś przyczepił go do drzewa u zbiegu ulic Świętochowskiego, Żeglarskiej i Powojowej w Lublinie.

– Wczoraj wykonywaliśmy oględziny na miejscu. Bardzo intensywnie pracujemy nad ustaleniem sprawcy – mówi kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. I apeluje do osób, które mogą coś wiedzieć o sprawie, by informowały policję.

Ofiara bestialstwa to młody niekastrowany samiec, maść czarna podpalana, lśniąca sierść. Można się w nim dopatrzyć cech posokowca – informuje Fundacja EX LEGE.

UWAGA! Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia. Są bardzo drastyczne. Tylko dla osób pełnoletnich i o mocnych nerwach.