Lublin. Zakrwawiony mężczyzna znaleziony przy ulicy. Horror w mieszkaniu obok

i

Autor: KMP Lublin Lublin. Zakrwawiony mężczyzna znaleziony przy ulicy. Horror w mieszkaniu obok

Dramat podczas libacji

Lublin. Zakrwawiony mężczyzna znaleziony przy ulicy. Horror w mieszkaniu obok

2023-04-04 10:44

Na ulicy Kunickiego w Lublinie znaleziono zakrwawionego mężczyznę. 46-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali jego 45-letniego kompana od kieliszka. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu dożywocie za kratami.

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (31 marca/1 kwietnia). Przy ulicy Kunickiego w Lublinie znaleziono zakrwawionego mężczyznę. - 46-latek został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Z obrażeniami ciała zagrażającymi życiu trafił do szpitala. Pracujący nad sprawą kryminalni z komendy miejskiej oraz 3. komisariatu szybko ustalili, że do zdarzenia doszło w pobliskim mieszkaniu - informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie. W związku z tą sprawą zatrzymano 45-latka. - Wstępne ustalenia wskazywały na to, że obaj spożywali razem alkohol. W trakcie spotkania doszło między nimi do nieporozumień i przepychanki. W trakcie tego zajścia 45-latek miał ugodzić nożem w klatkę piersiową swojego znajomego - dodaje nadkomisarz Gołębiowski.

45-letni mieszkaniec Lublina został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu dożywocie za kratkami.

Wyrok w sprawie Stefana Wilmonta skazanego za zabójstwo Pawła Adamowicza
Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?