Lublin: Wypadek z udziałem autobusu. Zostali zakleszczeni w metalowej puszce!

i

Autor: KWP Lublin Lublin: Wypadek z udziałem autobusu. Zostali zakleszczeni w metalowej puszce!

Straszny widok

Lublin: Wypadek z udziałem autobusu. Zostali zakleszczeni w metalowej puszce!

2022-10-19 19:44

Fatalny wypadek w Lublinie. Na jednej z popularnych tras doszło do zderzenia osobówki i autobusu MPK. Dwaj Ukraińcy jadący samochodem zostali zakleszczeni w środku metalowej puszki. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wyciągnąć ich z pojazdu. Kierujący i pasażer z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Przerażający widok!

Ich samochód został poważnie zniszczony. Z dużą siłą zderzył się z autobusem MPK. Kierowca i pasażer osobówki zostali ciężko ranni. Z metalowej pułapki, w jakiej zostali zakleszczeni, uwolnili ich strażacy. Co tam się stało?!

Wypadek Lublin. Zderzenie osobówki i autobusu

Do dramatycznego zdarzenia doszło w środę (19.10) rano, około godz. 5.00 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie.Kierujący mazdą, jadący od centrum, na wysokości muzeum stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autobusem miejskim – opisuje mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W wyniku wypadku dwóch obywateli Ukrainy podróżujących osobówką zostało zakleszczonych w aucie. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydobyć ich z pojazdu – relacjonuje policjant. Obaj mężczyźni zostali też poważnie ranni. Mężczyźni trafili do szpitala.

Osobówką kierował 37-letni obywatel Ukrainy, a pasażerem był 43-latek. Dlaczego ich samochód nagle zjechał na inny pas i zderzył się z autobusem? Kierowcy pojazdu MPK nic się nie stało. W środku nie było pasażerów.

Kierowca MPK był trzeźwy. Od rannych mężczyzn pobrano krew do badań. Ruszyło śledztwo, które ma rozwiać wątpliwości dotyczące przyczyn całego zdarzenia. – Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego groźnego wypadku. Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków – dodaje Karbowniczek.

Lublin: Wypadek z udziałem autobusu. Zostali zakleszczeni w metalowej puszce!

i

Autor: KWP Lublin Lublin: Wypadek z udziałem autobusu. Zostali zakleszczeni w metalowej puszce!
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Kompletnie pijany rowerzysta zabił kobietę. Tragiczny wypadek w Zielonej Górze

Ten podcast powinien włączyć KAŻDY RODZIC!

Posłuchaj i dowiedz się, jak dbać o bezpieczeństwo dziecka w aucie!

Listen to "Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka w aucie? DROGOWSKAZY" on Spreaker.