Lublin: Pijana matka na basenie. Zgroza! „Opiekowała się” synkiem popijając piwo

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/StockSnap Lublin: Pijana matka na basenie. Zgroza! „Opiekowała się” synkiem popijając piwo

Pijana matka na basenie

Lublin: Pijana matka na basenie. Zgroza! „Opiekowała się” synkiem popijając piwo

2022-08-09 8:37

Szczyt nieodpowiedzialności? 34-letnia matka zabrała rocznego synka na basen w centrum Lublina. Problem w tym, że Ukrainka była pijana! „Opiekowała się” malutkim chłopcem, popijając piwo! Przerażeni pracownicy pływalni zadzwonili po policję. Za narażenie własnego syna na niebezpieczeństwo, może jej grozić wieloletnia odsiadka w więzieniu.

Taka sytuacja nie mieści się nawet w głowie wielu rodzicom. Pijana matka zabrała rocznego synka na basen w centrum Lublina. „Opiekowała się” chłopcem na pływalni… popijając piwo. To właśnie wtedy zauważyli ją pracownicy basenu i od razu zadzwonili na policję. Mogła zrobić krzywdę sobie, a co gorsze nie była nawet w stanie zająć się własnym dzieckiem… Straszne!

W sobotę po południu lubelscy policjanci zostali powiadomieni o pijanej matce, która przyszła z dzieckiem na basen w centrum Lublina. Kobieta została zauważona przez pracowników podczas picia piwa – przyznaje nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie (6.08) popołudnie. Gdy pracownicy basenu zobaczyli, co robi 34-letnia Ukrainka, mająca pod opieką maleńkiego synka, zadzwonili po policję.

Lublin: Atak nożownika w centrum miasta. Dźgał bez opamiętania!

Ukrainka nie była w stanie sprawować opieki nad maleńkim chłopczykiem.

Była kompletnie pijana – relacjonuje Gołębiowski. – Alkomat wykazał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 34-latka została zatrzymana przez mundurowych, natomiast dziecko zostało przewiezione na badania do szpitala – dodaje.

Nieodpowiedzialna matka usłyszała już zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. 34-letniej Ukraince może grozić kara pięciu lat więzienia.

Sonda
Kara dla pijanych rodziców. Czy powinni być oni surowiej karani?