Studenci mogą świętować początek roku akademickiego nie tylko na uczelni

i

Autor: Libertinus, CC BY-SA 2.0, wikimedia.org Studenci mogą świętować początek roku akademickiego nie tylko na uczelni

Lublin: Imprezy na początek roku akademickiego [HARMONOGRAM]

2015-09-30 12:32

Lublin zaczyna żyć, to oznacza że to miasta wracają studenci. Obecnie studencka brać, zwłaszcza z pierwszych lat studiów stresuje się immatrykulacją i pierwszym spotkaniem z rektorem. Warto pamiętać, że dobrą opcją na wrzucenie na luz są imprezy. Tych w Lublinie nie brakuje.

Specjalnie z okazji powrotu do Lublina rzeszy żaków przygotowaliśmy dla Was zestawienie imprez, które odbędą się z okazji rozpoczęcia roku akademickiego.

30 września
Wielkie Otrzęsiny Studentów – Przed uroczystymi przemowami będzie okazja uporać się ze stresem. Studencka integracja odbędzie się w Silence Clubie przy Radziszewskiego 8. Na imprezowiczów czekają wiecznie młode hity, a zabawie przyświecać będzie hasło „Forever Young”. Nocną zabawę rozkręcał będzie DJ Young. Wejście na Wielkie Otrzęsiny Studentów w Silence jest darmowe przez całą noc.

1 października
Pierwsze Otrzęsiny Lublina – Po oficjalnej immatrykulacji lubelscy studenci będą mogli się wybrać na imprezę inaugurującą rok akademicki. W House of Sound Oficjalne Otrzęsiny Lublina. Na żaków czekają m.in. ogniarki i confetti. Tę noc muzycznie nakręcać będą Offbeat, Lipinsky i Kamil Pankowski. Do godziny 23.00 wejście jest darmowe, po 23.00 kosztuje 10 złotych. House of Sound znajduje się przy Peowiaków 6.

Rockowe Karaoke w Rider's Pubie na powitanie studentów. Żacy będą mogli bawić się z profesjonalnym gitarzystą. Start o 20.00. Wstęp darmowy. Riders's Pub znajdziecie przy 3 Maja 9.

2 października
Mocne wrażenia i gorące tancerki – to na dzień chłopaka dla lubelskich studentów szykuje Shine Club przy Jasnej. Za dekami stanie DJ Hot Lady, a na parkiecie tańczyć będą zjawiskowe panie z Topless Show, Army of Lovers – Erotic Dance Group. Start o 21.00.

Z okazji powrotu studentów do miasta na deski Klubu Graffiti wraca Rockoteka, czyli najstarsza rockowa impreza w Lublinie. W piątek zagra DJ Slade. Start od 20.00, wjazd za 5 złotych.

8 października
Otrzęsiny UMCS - Studenci Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej bawić się będą „Otrzęsinach UMCS 2015”. Wszystko, by zintegrować się w muzycznym klimacie. Żacy będą mogli bawić się w trzech klubach: Czekolada, Dom Kultury i House of Sound. Zagrają na niej: Organek, Sokół i Marysia Starosta oraz Blinders. Impreza dedykowana jest dla wszystkich studentów pierwszych lat oraz starszych.  Jeden bilet upoważnia do wjazdu do trzech klubów. Można je kupić w siedzibie Zarządu Studentów UMCS przy DS Babilon (Radziszewskiego 17) w pokoju 4. Studenci I roku płacą 7 złotych, reszta 10 złotych.