Mecze rozgrywane będą na hali Globus

i

Autor: TaniaVbD, CC by 2.0, pixabay.com Mecze rozgrywane będą na hali Globus

Lublin: FIVB Volleyball World Grand Prix już w ten weekend [PROGRAM, BILETY, CENNIK]

2015-07-26 17:45

Finałowy turniej prestiżowej kobiecej siatkówki. Na Globusie zmierzą się drużyny z Holandii, Portoryko, Czech i Polski.  

Rozgrywki FIVB World Grand Prix po raz drugi odbędą się w Polsce. W hali przy Kazimierza Wielkiego spotkają się najlepsze drużyny II Dywizji WGP. Stawką rozgrywek jest awans do I Dywizji. Sprzedaż biletów już trwa.

Dwa spotkania półfinałowe rozegrane zostaną w sobotę – 1 sierpnia, mecz o trzecie miejsce i finałowe w niedzielę – 2 sierpnia.

To kolejne sportowe wydarzenie na międzynarodowym poziomie. - Dzięki nowoczesnej infrastrukturze sportowej oraz towarzyszącym w miesiącach letnich wydarzeniom kulturalnym i atrakcjom turystycznym możemy zatrzymać kibiców w Lublinie na dłużej. - mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Lublin to jedyne europejskie miasto, w którym odbędą się mecze finałowe. Transmisje rozgrywek będą nadawane przez Telewizję Polsat oraz stacje międzynarodowe krajów uczestniczących w tym wydarzeniu.

Ruszyła już sprzedaż wejściówek. Bilety na to wydarzenie są dostępne od 10 lipca za pośrednictwem strony internetowej ebilet.pl. Najtańsze bilety kupicie już za 20 złotych na półfinały, bilet na niedzielne mecze finałowe kosztuje 80 złotych, karnet na dwa dni kupić można już za 105 złotych.


Program spotkań finałów II dywizji World Grand Prix:

1 sierpnia (sobota)

15:00 Czechy - Holandia
18:00 Polska - Portoryko

2 sierpnia (niedziela)

15:00 mecz o 3. miejsce
18:00 finał