Lublin: Damian zgwałcił ją na działkach. Bandyci naćpali nastolatki, a później… Zgroza!

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Mehrshadrezaei Lublin: Damian zgwałcił ją na działkach. Bandyci naćpali nastolatki, a później… Zgroza!

Przerażające!

Lublin: Damian zgwałcił ją na działkach. Bandyci naćpali nastolatki, a później… Zgroza!

2022-10-20 8:30

Damian J. w wieku 20 lat zgwałcił niespełna 15-letnią dziewczynę na terenie ogródków działkowych w Lublinie. Sąd nie miał co do tego wątpliwości. Tak jak co do winy dwóch innych młodych mężczyzn, którzy uprawiali seks z nastolatkami. Horror! Jest werdykt sądu w przerażającej sprawie młodych bandytów z Lublina, którzy naćpali i wykorzystali seksualnie nastolatki. To sprawiedliwy wyrok?

Na cztery lata więzienia lubelski sąd skazał 22-letniego Damiana J. oskarżonego o gwałt na niespełna 15-letniej dziewczynce na ogródkach działkowych w Lublinie. Wyroki więzienia za seks z małoletnimi i udzielanie im substancji psychotropowych usłyszało także dwóch 27-latków. Do zbrodni dochodziło jesienią 2020 roku. Szczegóły tej sprawy przerażają!

Damian J. zgwałcił nastolatkę. Wyrok dla 22-latka i jego kolegów

Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami, a od tragicznych zdarzeń z jesieni 2020 roku wiele osób zdążyło już o nich zapomnieć. Przed Sadem Okręgowym w Lublinie zapadł wyrok w procesie dotyczącym udzielenia substancji psychotropowej dwóm małoletnim i – co najbardziej przerażające – gwałtu i seksu z nastolatkami. Jaka byłaby sprawiedliwa kara za te zbrodnie?

22-letni Damian J. został skazany za doprowadzenie małoletniej poniżej 15 lat do obcowania płciowego. Sąd uznał też, że jest winny kradzieży z włamaniem i przywłaszczenia mienia. Wyrok? Cztery lata więzienia i zobowiązanie do zapłaty trzem okradzionym osobom w sumie 3,5 tys. zł. Na poczet kary więzienia sąd zaliczył 22-latkowi 14-miesięczny pobyt w areszcie tymczasowym.

27-letniego Henryka S. sąd uznał za winnego podania innej małoletniej wódki, substancji psychotropowej, wykorzystania jej bezradności i doprowadzenia do odbycia stosunku płciowego, a także udzielenia dwóm małoletnim substancji psychotropowej. Został skazany na rok pozbawienia wolności i zapłatę 2 tys. zł na rzecz Stowarzyszenia MONAR. Na poczet kary sąd zaliczył mu sześć miesięcy aresztu.

Natomiast 27-letniego Marcina M. sąd uznał za winnego wielokrotnego doprowadzenia małoletniej poniżej 15 lat do obcowania płciowego, udzielenia małoletnim substancji psychotropowej i amfetaminy. Został skazany na dwa lata i sześć miesięcy więzienia i zapłatę 3 tys. zł na rzecz Stowarzyszenia MONAR.

Sąd zakazał także oskarżonym kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zbliżania do nich na mniej niż 50 m przez trzy lata. Na trzy lata zakazał im także zajmowania wszelkich stanowisk, wykonywania wszelkich zawodów albo działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieki nad nimi. Ze względu na charakter sprawy proces i uzasadnienie wyroku były niejawne.

Lublin: Narkotyki, alkohol i seks z nastolatkami. Piekło z jesieni 2022 r.

Prokuratura ustaliła, że we wrześniu 2020 r. na terenie ogródków działkowych w Lublinie Damian J. przemocą polegającą na przytrzymywaniu za ręce doprowadził małoletnią poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego. W tym samym miesiącu – wskazali śledczy – młody mężczyzna włamał się do mieszkania (ukradł m.in. laptop i alkohol) i przywłaszczył sobie samochód z zestawem elektronarzędzi.

Jak ustaliła prokuratura, w listopadzie 2020 r. Henryk S. udzielał dwóm małoletnim substancji psychotropowej, a jedną z nich podstępem doprowadził do obcowania płciowego. Tym samym małoletnim – wskazali śledczy – w listopadzie i grudniu 2020 r. Marcin M. udzielał substancji psychotropowej i amfetaminy, a także wielokrotnie doprowadził małoletnią poniżej 15 lat do obcowania płciowego.

Sonda
Jaka kara za zgwałcenie 14-latki?
Wjechał w rozpędzony pociąg! Huk i trzask miażdżonego auta