gorzów policja nocka

i

Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Lublin: 16-latka wybiegła z domu i chciała się ZABIĆ! Dramatyczne poszukiwania

2022-01-09 17:16

Wczoraj (8 stycznia) od północy trwała akcja poszukiwawcza za zaginioną 16-latką z Lublina. Zaniepokojeni rodzice zgłosili jej zaginięcie. Jak wyjaśniają mundurowi, nastolatka wybiegła w nocy z domu i poinformowała najbliższych o zamiarze popełnienia samobójstwa.

Lublin: 16-latka wybiegła z domu i chciała się ZABIĆ! Dramatyczne poszukiwania

W sobotę (8 stycznia) w nocy 16-latka z Lublina wybiegła z domu i poinformowała najbliższych o zamiarze odebrania sobie życia. Zaniepokojona rodzina po północy powiadomiła policję. - Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Zastępca Komendanta z IV Komisariatu Policji w Lublinie ogłosił alarm dla podległych policjantów. W działaniach uczestniczył również przewodnik policyjny z psem tropiącym - wyjaśnia młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie.

Zobacz: Okna wyleciały ze ścian! Eksplozja w bloku w Białej Podlaskiej

Około godziny 11:00 funkcjonariusze z „czwórki” odnaleźli zaginioną 16-latkę w jednym z mieszkań na terenie miasta. Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużego zaangażowania, młoda mieszkanka Lublina nie zdążyła nic sobie zrobić, jej życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo. 16-latka została przekazana pod opiekę lekarzom.

Czytaj także: Kim był Przemysław Gąsiorowicz? Aktor Teatru Osterwy zginął na obwodnicy

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz TUTAJ.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie