Lublin: 16-latka wybiegła z domu i chciała się ZABIĆ! Dramatyczne poszukiwania

2022-01-09 17:16
gorzów policja nocka
Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Wczoraj (8 stycznia) od północy trwała akcja poszukiwawcza za zaginioną 16-latką z Lublina. Zaniepokojeni rodzice zgłosili jej zaginięcie. Jak wyjaśniają mundurowi, nastolatka wybiegła w nocy z domu i poinformowała najbliższych o zamiarze popełnienia samobójstwa.

Lublin: 16-latka wybiegła z domu i chciała się ZABIĆ! Dramatyczne poszukiwania

W sobotę (8 stycznia) w nocy 16-latka z Lublina wybiegła z domu i poinformowała najbliższych o zamiarze odebrania sobie życia. Zaniepokojona rodzina po północy powiadomiła policję. - Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Zastępca Komendanta z IV Komisariatu Policji w Lublinie ogłosił alarm dla podległych policjantów. W działaniach uczestniczył również przewodnik policyjny z psem tropiącym - wyjaśnia młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie.

Zobacz: Okna wyleciały ze ścian! Eksplozja w bloku w Białej Podlaskiej

Około godziny 11:00 funkcjonariusze z „czwórki” odnaleźli zaginioną 16-latkę w jednym z mieszkań na terenie miasta. Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużego zaangażowania, młoda mieszkanka Lublina nie zdążyła nic sobie zrobić, jej życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo. 16-latka została przekazana pod opiekę lekarzom.

Czytaj także: Kim był Przemysław Gąsiorowicz? Aktor Teatru Osterwy zginął na obwodnicy

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz TUTAJ.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE