Tragiczny wypadek

Lubelskie. Tragiczny wypadek. Opel zderzył się z renault. Kobieta zmarła w szpitalu

2024-02-09 11:55

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej numer 818. Na wysokości wsi Witaniów (woj. lubelskie) opel zderzył się z renault. Cztery osoby trafiły do szpitala. Niestety pasażerki opla nie udało się uratować.

Do tego tragicznego wypadku doszło w piątek (9.02) o godz. 6 rano. Na drodze wojewódzkiej w miejscowości Witaniów zderzył się dwa samochody. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni mieszkaniec Lublina, kierując oplem, na łuku drogi wpadł w poślizg, a następnie bokiem pojazdu uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd marki renault, którym kierowała 32-letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego - informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska.

Kierowcy i ich pasażerowie (w sumie 4 osoby), trafili do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pasażerka opla zmarła w szpitalu. Okoliczności wypadku ustalają policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora.

Czytaj też: Tragiczny wypadek w Skawie. Kamil rozjechał matkę dwójki dzieci. Wioletta umierała na ich oczach. "Pojawia się nagle taki pijak i zabija"

Tragiczny wypadek w Dobrej. Nie żyje kierowca ciężarówki