Spot pokazuje najpiękniejsze zakątki Lubelszczyzny

i

Autor: fanpage Smakuj Lubelskie Spot pokazuje najpiękniejsze zakątki Lubelszczyzny

Lubelskie: Na chwilę lub dłużej w telewizji

2015-07-03 19:01

45 sekundową zachętę do odwiedzenia województwa lubelskiego mogą obejrzeć wszyscy Polacy w największych stacjach telewizyjnych w kraju.  

To druga już odsłona spotu „Lubelskie – na chwilę lub na dłużej”. Emisja na antenach TVP1, TVP2, TVN, POLSAT, POLSAT NEWS i regionalnej TVP Lublin ruszyła wraz z początkiem wakacji.

Cały kraj ma okazję przekonania się, że Lubelszczyzna jest miejscem przyjaznym ludziom, posiada wyjątkowe smaki, daje wolność oraz inspirację do działania. Ostatnie lata rozwoju, ale także projekt reklamowy pokazuje, że jesteśmy dobrym miejscem do prowadzenia biznesu oraz założenia domu.

Wakacje spędzone na Lubelszczyźnie dadzą doznania przyrodnicze, kulturowe i muzyczne. Warto przyjeżdżać zarówno na kameralne imprezy i jarmarki, ale też wielkie festiwale muzyczne i filmowe.

Spot obecnie pokazywany w telewizji kręcony był m.in. w w Szkole Orląt w Dęblinie, szklarniach JMP Flowers w Stężycy, Zakładach Azotowych Puławy, Kazimierzu Dolnym, Zamościu, na Roztoczu, a także w Porcie Lotniczym Lublin.

Tegoroczny spot jest dalszą częścią znanych już przedsięwzięć „Lubelskie – chwilo trwaj!", „Lubelskie - smakuj życie!" oraz „Wyłącz napięcie, włącz zasilanie".