Lubelskie. Szczątki mężczyzny w śmieciach. Kim był?

i

Autor: pixabay.com/Policja Radzyń Podlaski Lubelskie. Szczątki mężczyzny w śmieciach. Kim był?

Lubelskie: MAKABRA! Czaszkę tego mężczyzny znaleziono w śmieciach. Kim był?

2021-02-17 16:36

Takiego znaleziska nie da się wymazać szybko z pamięci. Pracownicy sortowni w miejscowości Biała (powiat radzyński) znaleźli w śmieciach ludzkie szczątki m.in. czaszkę mężczyzny. Policjanci dokonali na jej podstawie rekonstrukcji twarzy denata. Teraz proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Kim był ten mężczyzna?

Biała. Czaszka znaleziona w sortowni śmieci. Policja publikuje wizerunek

Do makabrycznego odkrycia doszło na początku stycznia 2020 roku w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Białej. Pracownicy miejscowej sortowni znaleźli w śmieciach szczątki zmarłej osoby. Zdaniem policjantów w tym przypadku nie ma mowy o udziale osób trzecich. Mimo tego tajemnicza sprawa wciąż nie spędza sen z powiek mundurowych z Radzynia Podlaskiego. Nadal bowiem nie ustalono tożsamości denata.

Zobacz również: Sosnowiec. Piękna Sabina spłonęła w altanie. Jej narzeczony rzucił się bez spodni do ucieczki

- W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki. W ten sposób został opracowany prawdopodobny wizerunek, który publikujemy. Mężczyzna mógł mieć 65 – 70-lat - podaje policja.

Czytaj także: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Okradł drogerię w galerii handlowej w Lublinie. Szuka go policja

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod numerem telefonu 47 81 422 36.

Horror pod Nowym Dworem Mazowieckim. 19 latek zgwałcił i skatował 82-latkę