Dzięki wspólnej inicjatywie na mecze będzie można wchodzić taniej

i

Autor: materiały prasowe Dzięki wspólnej inicjatywie na mecze będzie można wchodzić taniej

Lubelskie Ekstraklasy łączą siły. Co dalej z najlepszym sportem w Lublinie?

2016-10-27 10:36

Górnik Łęczna, TBV Start Lublin, MKS Selgros Lublin, Pszczółka AZS UMCS Lublin oraz Motor Lublin łączą siły i ruszają ze wspólnym projektem skierowanym do sympatyków sportu. Wszystko, aby kibice mogli dopingować najlepszych.

O co chodzi?

Porozumienie między klubami zakłada wspólną ofertę dla kibiców, współpracę w zakresie harmonogramu spotkań (w miarę możliwości pogodzenia terminów telewizyjnych) oraz wspólne działania w ramach społecznej odpowiedzialności klubów.

Jedna cena dla wszystkich!

Pierwszy etap projektu wdrożenie specjalnego systemu preferencji cenowych. Będą one udzielane kibicom, którzy chcieliby uczestniczyć w meczach kilku dyscyplin.

- Mieszkańcy Lublina i województwa lubelskiego mają szeroki wybór imprez sportowych.
Każdy weekend to duża dawka wydarzeń, które wiążą się z zakupem biletów. Obecność na kilku wydarzeniach w miesiącu to czasami znacząca kwota w domowym budżecie. Dzięki wspólnej inicjatywie klubów teraz te wydarzenia możesz oglądać w preferencyjnych cenach – informuje Jakub Drzewiecki, rzecznik Górnika Łęczna.

Jak dołączyć?

System będzie funkcjonował już od najbliższego weekendu od meczu TBV START Lublin, który odbędzie się w piątek 28 października o godzinie 18:00 w hali GLOBUS. Aby wejść na to spotkanie korzystając z ustaleń programu należy okazać w kasie bilet z meczu Górnika Łęczna, MKS Selgros, Pszczółki AZS UMCS lub Motoru Lublin z sezonu 2016/2017.

Podobnie można wejść na sobotni mecz Górnika Łęczna ze Śląskiem Wrocław (sobota, 15:30, Arena Lublin) czy niedzielne spotkanie Pszczółek AZS UMCS Lublin z TS Ostrovia Ostrów Wlkp (niedziela, 18:00, Hala MOSiR).

Zasada korzystania ze zniżki jest prosta: należy okazać bilet lub karnet z innej dyscypliny z bieżącego sezonu, wtedy kasjer będzie mógł sprzedać wejściówkę w preferencyjnej cenie. Jeden bilet tylko raz uprawnia do zniżki.

Ceny w ramach programu Ekstraklasy łączą siły:

Górnik Łęczna – 10,00 zł
TBV Start Lublin– 10,00 zł
MKS Selgros Lublin– 10,00 zł
Pszczółka AZS UMCS Lublin– 5,00 zł
Motor Lublin – (kwota będzie podana przed rozpoczęciem sprzedaży na najbliższy mecz Motoru)