Lubelskie. 18-latek potrącił pieszego. Mężczyzna nie miał odblasków

i

Autor: Policja Lubelska Lubelskie. 18-latek potrącił pieszego. Mężczyzna nie miał odblasków

Tragiczny wypadek

Lubelskie. 18-latek potrącił pieszego. Mężczyzna nie miał odblasków

2024-03-24 12:30

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę (23.03) wieczorem w miejscowości Paskudy w woj. lubelskim. 18-letni kierowca audi potrącił mężczyznę idącego drogą. Pieszy nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. - Niestety w wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu wypadku - informuje oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim.

Do tego tragicznego wypadku doszło w sobotę około godziny 19:30 w miejscowości Paskudy, w gminie Ulan-Majorat. - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej jednostki wynika, że kierujący samochodem marki Audi A4 poza terenem zabudowanym potrącił mężczyznę idącego prawidłową stroną drogi. Pieszy w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu wypadku drogowego - informuje podkomisarz Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Samochodem kierował 18-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat. Wiadomo, że był trzeźwy. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.

Policja ustala dane personalne mężczyzny poszkodowanego w zdarzeniu oraz wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego. - Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Piesi i rowerzyści zaliczają się do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego i są szczególnie narażeni na dotkliwe skutki wypadków drogowych. Dlatego za łamanie podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zdroworozsądkowego myślenia można zapłacić najwyższą cenę, jaką jest życie - apeluje podkomisarz Mucha.

Potrącenie rowerzysty w Krośnie Odrzańskim

Tragiczny wypadek. Arkadiusz zginął przez głupi zakład. Tego samego dnia zmarła jego teściowa. Z samochodu wyrwało kierownicę