Udział w imprezie potwierdziło już blisko 900 osób

i

Autor: Careyjamesbalboa, CC by 3.0, wikipedia.org Udział w imprezie potwierdziło już blisko 900 osób

Lubelski Projekt X: Amerykańska Domówka na Sławinku

2016-08-01 17:55

Wydarzenie pojawiło się na Facebooku i szybko zyskuje popularność. Obecność na imprezie potwierdziło już prawie 900 osób.  

Ta impreza ma się odbyć na wzór prawdziwych amerykańskich domówek, różnica jest ta, że zamiast Ameryki będzie to Lublin. Idea, jaka przyświeca organizatorom to znudzenie się imprezami klubowymi i tamtejszym alkoholem.

Impreza odbędzie się w jednym z domów na Sławinku. - Już w sierpniu otwieramy Wam drzwi do 400m2 domu na Sławinku w którym to rozkręcamy imprezę jakiej nikt jeszcze nie widział. Dwa piętra, ogromny salon, taras, kuchnia do pogaduszek i rozlewania trunków, oraz dużo przestronnych pokoi gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Robi wrażenie? Oj robi – czytamy w informacjach o wydarzeniu na portalu społecznościowym.

Według zapowiedzi na imprezie będzie DJ, który zaserwuje hity oraz uwieczniający to fotograf. „Martwisz się jak ugryziecie napoje wysokoprocentowe? O to też zadbaliśmy. W kuchni będą czekać na Was czerwone kubeczki i poncz!”

Bilety na imprezę

Ci, którzy chcą dostać się na imprezę muszą kupić bilet. Te można dostać u dystrybutorów, m.in.: w Lublinie, Łęcznej czy nawet Międzyrzecu Podlaskim. Według informacji z wydarzenia start imprezy w piątek , 5 sierpnia o godz. 20.00.