Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

i

Autor: Lubelska Osada Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie. Ogromna promocja do końca czerwca

2022-06-13 6:00

Szukasz swojego własnego miejsca w Lublinie? Wybierz Lubelską Osadę. Teraz – do końca czerwca – mieszkania taniej o tysiąc złotych za metr kwadratowy, czyli od 6300 do 6900 zł/m2. To wyjątkowa okazja i limitowana oferta! Znajdź swoje własne miejsce na ziemi w kameralnej, spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum miasta i innych dzielnic. Zakończenie budowy kolejnych budynków jeszcze w tym roku!

Lubelska Osada to inwestycja powstająca w doskonałej lokalizacji – na osiedlu Wyzwolenie-Południe, przy ul. Obrońców Lublina. Z dala od huku i zgiełku, jakiego doświadczamy w najbardziej zatłoczonych dzielnicach, a jednocześnie doskonale skomunikowana z centrum Lublina. Teraz mieszkania Lubelskiej Osady kupisz taniej!

Lubelska Osada przy ul. Obrońców Lublina to:

  • przestronne mieszkania, zaprojektowane z myślą o ich przyszłych właścicielach
  • doskonała lokalizacja: kameralna, spokojna okolica, w niedalekiej odległości od centrum
  • komórki lokatorskie i wyznaczone miejsca parkingowe
  • dużo zieleni i przestrzeń wspólna, która pozwoli na relaks po sąsiedzku
  • metraż mieszkań od 29 do nawet 96 metrów kwadratowych
  • kilkadziesiąt dostępnych mieszkań. Wybierz swoje już dziś!
Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

i

Autor: Lubelska Osada Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

Wybierz swoje „M” w Lubelskiej Osadzie. Jakie będzie Twoje mieszkanie?

Lubelska Osada to inwestycja składająca się z kilku budynków, a w nich czekają na Ciebie mieszkania o różnorodnym metrażu. Jaki będzie odpowiedni dla Ciebie? Wygodna kawalerka na 29 metrów czy większa przestrzeń dla całej rodziny? Lubelska Osada to także mieszkania o powierzchni blisko stu metrów kwadratowych.

Lubelska Osada to mieszkania parterowe z ogródkami albo wyższe kondygnacje z przestronnymi balkonami. Każdy blok podzielony jest na kilka klatek schodowych – zapewniając komfort i poczucie spokoju. Dla wygody mieszkańców w budynkach znajdują się cichobieżne windy, a pod blokami podziemny garaż z miejscami postojowymi dla mieszkańców i komórkami lokatorskimi.

Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

i

Autor: Lubelska Osada Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

Lublin. Mieszkania tańsze o tysiąc złotych za metr! Wyjątkowa promocja

Do końca czerwca trwa wyjątkowa promocja w Lubelskiej Osadzie – mieszkania tańsze o tysiąc złotych za metr kwadratowy (w cenach od 6300 do 6900 zł/m2). To oferta limitowana, więc warto się pospieszyć. W czasach, gdy ceny mieszkań rosną, to wyjątkowa okazja!

Wkrótce zakończenie budowy. Kiedy otrzymasz klucze do swojego mieszkania?

Lubelska Osada rośnie w oczach. Kolejne budynki już wkrótce będą gotowe, a to oznacza, że właściciele mieszkań nie będą długo czekać na klucze do swojego domu.

W budynku B2 zakończenie budowy planowane jest na sierpień 2022 r., a odbiór kluczy na jesień tego roku. Budynek B4 zostanie ukończony w grudniu 2022 r., a mieszkańcy odbiorą klucze na początku przyszłego roku.

Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

i

Autor: Lubelska Osada Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

Lubelska Osada powstaje w wyjątkowej, kameralnej okolicy, zapewniając spokój na lata swoim mieszkańcom i lokatorom. Doskonałe połączenie z centrum miasta i innymi dzielnicami Lublina zapewnia wygodę i pozwala zaoszczędzić czas. Na osiedlu zaprojektowano też sporo zieleni, plac zabaw dla najmłodszych, miejsca do odpoczynku i wszystko to, co zapewnia nam codzienny komfort: stojaki rowerowe, odpowiednią liczbę miejsc parkingowych.

Lubelska Osada sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się grupa deweloperska z dużym doświadczeniem. Największe atuty realizowanych przez nią inwestycji to wysoka jakość, nastawienie na przyszłych mieszkańców i lokalizacje w spokojnych, kameralnych dzielnicach Lublina. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz wcześniejsze inwestycje na stronie internetowej lubelskaosada.pl lub odwiedź Biuro Sprzedaży.

Lubelska Osada – Twoje własne mieszkanie w Lublinie

i

Autor: Lubelska Osada

Lubelska Osada – ul. Obrońców Lublina

Lubelska Osada sp. z o.o.

www.lubelskaosada.pl

tel. 733 088 010

BIURO SPRZEDAŻY:

Lublin, ul. Obrońców Lublina 29/16

poniedziałek-piątek – godz. 9.00-17.00