Lubartów: Pijany „potknął się” o szlaban. Ale wstyd! Jest nagranie! Szuka go policja

i

Autor: KWP Lublin Lubartów: Pijany „potknął się” o szlaban. Ale wstyd! Jest nagranie! Szuka go policja

Naje się wstydu

Lubartów: Pijany „potknął się” o szlaban. Ale wstyd! Jest nagranie! Szuka go policja

2022-09-27 8:38

Nocny powrót z imprezy, nie zawsze „idzie” zgodnie z planem – komentują nieco ironicznie policjanci, którzy szukają bohatera tego kompromitującego materiału. Mężczyzna naje się wstydu, bo mundurowi opublikowali w sieci nagranie, na którym widać pijacki spacer… przez szlaban. Był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach i „potknął się” o zaporę. Inaczej mówiąc – zniszczył urządzenie i uciekł.

Być może obaj panowie już zapomnieli o całej przygodzie (o ile w ogóle ją pamiętali), bo od feralnych wydarzeń zarejestrowanych na nagraniu minęło kilka miesięcy. W czerwcu, w środku nocy, jeden z mężczyzn po pijaku „potknął się” o szlaban… Uszkodził urządzenie, więc policja szuka „wandala”, by wymierzyć sprawiedliwość. I publikuje w sieci nagranie całego zajścia, przez które mężczyzna naje się wstydu.

Wszystko wydarzyło się w Lubartowie, w czerwcu 2022 roku, w środku nocy – około godz. 3.30, w rejonie ul. Cmentarnej.

Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu osiedlowego widać dwóch mężczyzn, którzy idą ulicą, następnie jeden z nich „kładzie się” na szlaban, przewraca i nie może wstać. Drugi z mężczyzn pomaga mu się podnieść. W wyniku tej sytuacji doszło do uszkodzenia ramienia szlabanu – informuje st. sierż. Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Od czasu feralnego, pijackiego spaceru minęło kilka miesięcy, ale wciąż nikt nie odpowiedział za zniszczony szlaban. Policjanci publikują więc w sieci nagranie. I apelują o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Niewykluczone jednak, że bohater tego materiału sam zgłosi się na komisariat, bo dzięki temu jego wizerunek zniknie z sieci, a tak… naje się wstydu.

Strzelał z repliki armaty na imprezie osiemnastkowej córki. Armata wybuchła
Sonda
Czy w Polsce istnieje kultura picia alkoholu?