Dla fanów klocków czeka mnóstwo atrakcji i stoisk do zabawy

i

Autor: fanpage LEGO Dla fanów klocków czeka mnóstwo atrakcji i stoisk do zabawy

Lego Nexo Night w Lublinie: Gratka dla fanów rycerzy i klocków!

2016-03-07 14:13

Połączeni świata realnego z wirtualnym, rycerzy i klocków, zabawy i nauki. Już w najbliższy weekend dzieciaki będą mogły zakopać się w klockach!

W Tarasach Zamkowych czeka wspólna zabawa z tematem przewodnim – opowieścią o rycerzach z królestwa Knighton. Mali fani klocków wezmą udział w wielkim, kreatywnym budowaniu. Do zabawy będą mieli tysiące klocków, które w zależności od ich wyobraźni i kolorów będą mogły przeobrazić się w brylanty, jabłka, wodę czy słońce. Zabawa klockami rozwija kreatywność, wyobraźnię i uczy wiary w siebie.

Zabawa w różnych wersjach

Podczas imprez dzieci będą mogły lepiej poznać bohaterów nowej opowieść i wziąć udział w misji ratowania królestwa. Po jej ukończeniu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek. W sektorze znajdzie się również strefa wolnego budowania, gdzie będzie można tworzyć modele z rycerskiego świata według własnego pomysłu oraz ścianka foto z rycerzami.

LEGO Star Wars- 75131 Resistance Trooper Battle PackThe First Order has been detected nearby and must be intercepted. Load the Resistance Troopers onto the speeder, arm the shooter and speed out on a mission to find them! #LEGOStarWars

Posted by LEGO on 4 marca 2016

Poza światem klocków dzieciaki będą mogły odgrywać scenki dotyczące muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody. Będzie basen wypełniony klockami, stoliczki dl zabawy, motor 3D oraz strefa gier wideo.

Weekend gier Lego w tarasach Zamkowych już 12 i 13 marca. Zabawa trwać będzie od godziny 11.00 do 19.00. Wstęp jest darmowy.