Lechówka: Koszmar o poranku. 36-latek nie żyje. Wypadek na DK 12

i

Autor: KWP Lublin Lechówka: Koszmar o poranku. 36-latek nie żyje. Wypadek na DK 12

Lechówka: Koszmar o poranku. 36-latek nie żyje. Wypadek na DK 12

2021-10-18 9:40

Makabryczny w przebiegu i tragiczny w skutkach okazał się wypadek na DK 12 na Lubelszczyźnie. W Lechówce na trasie Lublin-Chełm doszło do tragedii. Koszmar miał miejsce o poranku, około godz. 4.20. 36-letni mężczyzna nie żyje. Z nieznanych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z busem. Zginął na miejscu.

Do śmiertelnego wypadku na DK 12 doszło w miejscowości Lechówka. Koszmar miał miejsce w poniedziałek o poranku, około godz. 4.20. Teraz okoliczności tragedii wyjaśnia policja i prokuratura.

Zobacz też: Trzebieszów. Tajemnicze zabójstwo kobiety. 39-latek zatrzymany

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb w poniedziałek ok. godz. 4.20 – informuje Polska Agencja Prasowa. Do zderzenia samochodu osobowego z busem doszło na trasie Lublin-Chełm w miejscowości Lechówka. – Według wstępnych ustaleń, kierujący osobowym mercedesem, jadąc w kierunku Chełma, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka busem volkswagenem. W wyniku wypadku kierowca mercedesa zginął na miejscu – informuje kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Kontrterroryści w akcji. Tak rozbili fabrykę naroktyków w powiecie legnickim

Dlaczego mężczyzna zjechał na przeciwległy pas jezdni? Zasnął za kierownicą? Zasłabł? A może stało się coś innego? To próbują teraz ustalić śledczy. Policja podaje, że busem jechały trzy osoby: kierowca i dwóch pasażerów. – Wszyscy byli trzeźwi. Jeden z pasażerów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – dodaje Czyż. Policja zna już tożsamość ofiary: to 36-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?