Ktoś chciał zabić psa

i

Autor: KPP Łuków Piesek spędził na mrozie kilkanaście godzin

Kto skazał tego słodziaka na PEWNĄ ŚMIERĆ? Policjanci z Łukowa szukają POTWORA

2021-01-15 10:44

Kim trzeba być, aby w mroźną noc uwiązać psa do drzewa w środku lasu i odejść, zostawiając go na pewną śmierć? Odpowiedzi szukają policjanci z Łukowa, do których zgłosiła się 19-letnia mieszkanka tego miasta. Podczas leśnego spaceru znalazła tego słodkiego kundelka przywiązanego do drzewa! Jeśli ktoś go poznaje, niech da znać policji!

Pies jest na tyle charakterystyczny, że zapewne uda się znaleźć jego pana. I jeśli to on zrobił rzecz tak okrutną, musi liczyć się nawet z karą bezwzględnego więzienia! Czworonoga znalazła w czwartek, 14 stycznia, 19-letnia łukowianka. 

– Dzielnicowi, którzy pojechali ze zgłaszającą i jej mamą we wskazane miejsce, zauważyli uwiązanego na smyczy psiaka. Zwierzak był bardzo przestraszony i wychłodzony – opowiada asp. sztab. Marcin Jóźwik z policji w Łukowie. Młoda kobieta zauważyła porzuconego pieska, spacerując po rosnącym nieopodal jej domu lesie ze swoim czworonogiem. – Od razu dała mu jeść i pić.

Lubelskie hospicjum dostało bramkę do dezynfekcji

Zobacz też: Ulepił BAŁWANA-GIGANTA. Ma sześć metrów! „Następny będzie wyższy” [WIDEO, ZDJĘCIA]

Najprawdopodobniej pies cierpiał kilkanaście godzin – poprzedniej nocy panie słyszały w lesie psie ujadanie. Psiak szczekał także, kiedy byli już przy nim policjanci. Nie, nie chciał ich przestraszyć, zaczynał ujadać, kiedy tylko oddalili się na kilka metrów! – Nie zostawiajcie mnie – pewnie znaczyło szczekanie.

Chciał zabić psa

i

Autor: KPP Łuków Piesek jest już bezpieczny

Zobacz też: Zakonnica Z PIEKŁA RODEM? Znęcała się nad ośmiorgiem PRZEDSZKOLAKÓW?

Mundurowi nie mogli od razu go uwolnić, musieli najpierw zabezpieczyć ślady, które pomogą w ustaleniu, kto stoi za tak okrutnym czynem. 

– Najprawdopodobniej pies próbował się uwolnić. Funkcjonariusze widzieli, że jego smycz jest w kilku miejscach pogryziona. Zabrali go do radiowozu – dodaje policjant. Pies jest już bezpieczny. Policjanci poszukują właściciela, który porzucił psa w lesie. Osoby, które mogą posiadać informacje, do kogo mogło należeć porzucone zwierzę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod telefonem 47 814 72 10, telefonem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką policji.