ksiądz nie żyje

i

Autor: Shutterstock; Diecezja Siedlecka / Nekrologi

Ksiądz nie żyje

Ksiądz Zbigniew Hackiewicz nie żyje. Proboszcz parafii Chrystusa Króla w Jedlance zmarł w wieku 62 lat

2023-07-12 14:22

Ks. Zbigniew Hackiewicz nie żyje. Proboszcz parafii Chrystusa Króla w Jedlance zmarł w wieku 62 lat. Pogrzeb zmarłego kapłana odbędzie się w piątek, 14 lipca.

W Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach zmarł ks. Zbigniew Hackiewicz. Proboszcz parafii Chrystusa Króla w Jedlance miał 65 lat, w kapłaństwie przeżył 35 lat. Wiadomość o śmierci kapłana wstrząsnęła jego parafianami. "Miał bardzo dobre serce dla ludzi", "wielka strata i szkodą dla naszej parafii", "najlepszy ksiądz w szkole" - komentują internauci.

Jak informuje diecezja siedlecka, pogrzeb odbędzie się w piątek (14 lipca) o godz. 11 w kościele parafialnym w Jedlance. "Po Eucharystii nastąpi przewiezienie ciała śp. Ks. Zbigniewa Hackiewicza do Międzyrzeca Podlaskiego i złożenie na cmentarzu parafialnym" - czytamy na stronie diecezji siedleckiej.

Księża z parafii Chrystusa Króla w Jedlance informują, że "jeżeli zbierze się grupa osób chętnych, aby odprowadzić ciało księdza proboszcza na cmentarz w Międzyrzecu Podlaskim, w dniu pogrzebu na parking zostanie podstawiony odpowiedni autokar."

Czytaj też: Ksiądz Tomasz zginął przez sedes na drodze. Zostawił żonę i dwójkę dzieci. Kto jest winny tej tragedii?

Ksiądz Tomasz zginął przez sedes ustawiony na środku jezdni