Krzywe. Dwie siostry znalezione MARTWE w swoim domu. Policja wyważyła drzwi

i

Autor: policja.pl zdjęcie ilustracyjne

Krzywe. Dwie siostry znalezione MARTWE w swoim domu. Funkcjonariusze wyważyli drzwi

2021-01-23 17:49

W miejscowości Krzywe (pow. krasnostawski) ujawniono dzisiaj (23 stycznia) zwłoki dwóch sióstr w wieku: 76 oraz 87 lat. Drzwi do mieszkania wyważyli funkcjonariusze policji i straży pożarnej po otrzymaniu sygnału od kuzyna kobiet, który od kilku dni nie mógł się z nimi skontaktować. Wstępnie wykluczono, by do tej tragedii przyczyniły się osoby trzecie. Prawdopodobnie kobiety zmarły wskutek zaczadzenia.

W domu znaleziono zwłoki dwóch sióstr 

Jak informuje PAP, policję zawiadomił kuzyn kobiet, który od kilku dni nie mógł się z nimi skontaktować. Na miejsce przyjechali policjanci i straż pożarna. Ponieważ nikt nie otwierał, wyważono drzwi. - Po wejściu do środka ujawniono zwłoki dwóch sióstr, w wieku 87 i 76 lat. Wstępnie wykluczono, by do zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie – powiedziała PAP oficer prasowy komendy policji w Krasnymstawie mł. asp. Jolanta Babicz.

PRZECZYTAJ: DWA CIAŁA w mieszkaniu w Białej Podlaskiej. MAKABRYCZNE odkrycie. Co tam się stało?!

Ciała kobiet zostały zabezpieczone i będą poddane sekcji zwłok. Wyniki autopsji dadzą odpowiedź na pytanie: jak zginęły siostry? Śledczy przypuszczają, że kobiety mogły zatruć się czadem.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Napad na kantor w Olsztynie