Krasnystaw. Rzucił się z siekierą na 28-latka. Krwawy finał rodzinnego spotkania. Co tam się stało?!

i

Autor: KWP Lublin Krasnystaw. Rzucił się z siekierą na 28-latka. Krwawy finał rodzinnego spotkania. Co tam się stało?!

Krasnystaw. Rzucił się z siekierą na 28-latka. Krwawy finał rodzinnego spotkania

2021-04-26 13:17

Sceny grozy w gminie Krasnystaw na Lubelszczyźnie. Rodzinne spotkanie miało… krwawy finał. 57-latek rzucił się z siekierą na 28-latka i ranił młodszego mężczyznę. Na szczęście rany nie zagrażały jego życiu. Starszy z mężczyzn był nietrzeźwy. Co tam się stało? Dlaczego to zrobił? Odpowiedzi szuka teraz policja i prokuratura. 57-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu surowa kara, ale najpierw spędzi trzy miesiące za kratami aresztu – tam poczeka na proces. Rzucił się z siekierą na 28-latka!

Krasnystaw. Rodzinne spotkanie na terenie gminy miało nagły i krwawy finał. 57-letni mężczyzna rzucił się z siekierą na 28-latka! Coś strasznego! Dlaczego to zrobił? Co tam się stało? Na szczęście obrażenia, jakich doznał młodszy z mężczyzn, nie zagrażały jego życiu. Starszy był nietrzeźwy i teraz za kratami poczeka na swój proces. Śledczy sprawdzają, co wydarzyło się podczas rodzinnego spotkania i dlaczego miało ono taki finał. Sprawa mogła zakończyć się jeszcze bardziej tragicznie…

Zobacz też: Lendo Wielkie: Samochód wpadł do stawu, kierowca nie żyje. Czarna seria wypadków

Wszystko wydarzyło się w czwartek, w jednym z domów na terenie gminy Krasnystaw w województwie lubelskim. – Z ustaleń policjantów wynika, że podczas awantury domowej 57-latek posługując się siekierą, ranił jednego z członków rodziny w rękę. Pokrzywdzony 28-latek na szczęście nie doznał ran, które zagrażałyby jego życiu – informuje mł. asp. Jolanta Babicz z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Krasnystaw. Rzucił się z siekierą na 28-latka. Jaką karę poniesie?

57-letniemu mężczyźnie może grozić surowa kara. Na jej zasądzenie będzie czekał w areszcie. W chwili zatrzymania przez policję mężczyzna był nietrzeźwy. – Został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – informuje Babicz. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Za kratami poczeka na proces.

Super Raport 26.04 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL oraz Marcin Kierwiński - PO), Sedno Sprawy: Anna Maria Żukowska