Kraśnik. Kobieta potrącona na pasach. Koszmarny wypadek. Przerażające nagranie

i

Autor: KPP Kraśnik Kraśnik. Kobieta potrącona na pasach. Koszmarny wypadek. Przerażające nagranie

Wypadek na pasach

Kobieta potrącona na pasach. Przerażające nagranie z Kraśnika

2023-11-28 18:01

Wypadek w Kraśniku. 45-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala. Zdarzenie zarejestrowała kamera. - Nagranie publikujemy ku przestrodze - informuje aspirant Paweł Cieliczko z KPP Kraśnik.

Do tego koszmarnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek (27.11) około godz. 14. Na ulicy Słowackiego w Kraśniku samochód osobowy potrącił kobietę przechodzącą przez przejście. - Jak wstępnie ustalili na miejscu funkcjonariusze, 55-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego jechał volkswagenem ulicą Słowackiego. W pewnym momencie, w wyniku niezachowania szczególnej ostrożności, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 45-latkę z Kraśnika - informuje aspirant Paweł Cieliczko z KPP Kraśnik

Kobieta w momencie zdarzenia była już na pasach. Oboje uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi. 45-latka trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. - Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę. Nagranie publikujemy ku przestrodze. Przy okazji apelujemy o rozsądek i rozwagę zarówno do kierowców jak i pieszych, pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym - przypomina oficer prasowy.

Sonda
Czy piesi powinni zawsze mieć pierwszeństwo na pasach?
BMW potrąciło kobietę z dzieckiem. Przerażające nagranie z Puław