Krasne: Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne. Makabryczny wypadek na DK 17

i

Autor: KWP Lublin Krasne: Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne. Makabryczny wypadek na DK 17

Krasne: Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne. Makabryczny wypadek na DK 17

2021-12-12 11:35

Makabryczny wypadek na Lubelszczyźnie, na drodze krajowej nr 17. Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne. To dramatyczny bilans zderzenia osobówki z busem. Jak i dlaczego doszło do tragedii? Odpowiedzi na miejscu szuka policja. DK 17 w niedzielne przedpołudnie jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Lubelskie. Droga krajowa nr 17 (między Krasnymstawem a Zamościem) jest zablokowana w miejscowości Krasne. Policja wyznaczyła objazdy. Jadąc od Lublina kierowcy kierowani są objazdem przez miejscowość Tarzymiechy. Od Zamościa należy skręcić w lewo, kierując się na Stary Zamość, a następnie Nową Wieś. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin. Jak podaje GDDKiA – problemy mogą zakończyć się po godz. 13.00. Do wypadku doszło na 158 km trasy.

Makabryczny wypadek na DK 17 w Lubelskiem w miejscowości Krasne. W niedzielny poranek osobówka wjechała w busa! Jedna osoba nie żyje, a trzy kolejne zostały ranne. Co tam się stało?! Odpowiedzi na miejscu tragedii szukają zamojscy policjanci.

Zobacz też: Wybuch rurociągu na Sycylii. Cztery osoby nie żyją. Myśleli, że to bomba! [WIDEO]

Nie żyje Janusz Szostak

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący toyotą yaris zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z fordem transitem – relacjonuje kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – W wyniku zderzenia mężczyzna kierujący toyotą zmarł na miejscu. Trwa ustalanie jego tożsamości. Kierujący fordem 28-latek oraz dwie osoby z jego rodziny trafiły do szpitala – dodaje policjant.

Po wypadku DK 17 jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do godzin popołudniowych. Mają związek z pracami techników i biegłych policji i prokuratury na miejscu zdarzenia. Śledczy wyjaśniają okoliczności makabry na Lubelszczyźnie. Czy tej tragedii można było uniknąć? Wkrótce poznamy więcej szczegółów dramatycznego wypadku.

Policja niezmiennie apeluje o ostrożność i rozwagę na drogach. Zwłaszcza że zimowe i zmienne warunki atmosferyczne sprawiają, że na drogach jest znacznie mniej bezpiecznie. Uważajcie na siebie!

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?