Łukówiec: Trzy osoby nie żyją! Makabra pod Kockiem [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin Łukówiec: Trzy osoby nie żyją! Makabra pod Kockiem [ZDJĘCIA]

Łukówiec: Trzy osoby nie żyją! Makabra pod Kockiem [ZDJĘCIA]

2021-09-06 7:15

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło w niedzielę rano w pobliżu miejscowości Łukówiec pod Kockiem. Samochód, którym jechały cztery osoby, wypadł z drogi i dachował. Ofiary to trzej mężczyźni w wieku od 38 do 51 lat. Zobacz zdjęcia z miejsca makabry pod Kockiem. Trzy osoby nie żyją...

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę (5 września) przed godz. 6.00 rano na drodze krajowej nr 19 pomiędzy Kockiem a Lubartowem. Na prostym odcinku drogi w pobliżu miejscowości Łukówiec kia sportage, prowadzona przez 51-letniego kierowcę, wypadła z drogi i dachowała. Podczas dachowania samochód uderzył w przepusty, po czym zatrzymał się na jezdni.

Jak poinformowała policja, w wypadku zginęło trzech mężczyzn: kierujący autem 51-letni mieszkaniec powiatu parczewskiego oraz dwóch mieszkańców powiatu radzyńskiego w wieku 38 i 40 lat. Trzeci pasażer - 35-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego - został przewieziony do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Droga krajowa nr 19 w pobliżu miejscowości Łukówiec, między Lubartowem a Kockiem, była zablokowana przez cztery godziny.

Dron sfilmował przerażający wypadek audi i busa

– Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku – mówi mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w wypadku?