Koszmarny finał poszukiwań na Lubelszczyźnie. Mężczyzna zginął przygnieciony przez drzewo!

i

Autor: archiwum serwisu / zdjęcie poglądowe Koszmarny finał poszukiwań na Lubelszczyźnie. Mężczyzna zginął przygnieciony przez drzewo!

Tragedia w lesie

Koszmarny finał poszukiwań na Lubelszczyźnie. Mężczyzna zginął przygnieciony przez drzewo!

2022-10-08 7:44

Lubelskie: Nie żyje 72-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę (7/8.10.2022 r.) został przygnieciony przez drzewo w lesie na terenie powiatu krasnostawskiego. To najgorszy z możliwych finałów poszukiwań seniora.

Tragedia na Lubelszczyźnie. Zginął 72-latek przygnieciony przez drzewo

Poszukiwania 72-latka trwały w nocy z piątku na sobotę. Po godzinie 22 strażacy otrzymali zgłoszenie od policji w sprawie pomocy przy poszukiwaniach zaginionego seniora, który nie wrócił do domu z wycinki w lesie. Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie mł. bryg. Sylwester Wójcik przekazał szczegóły w rozmowie z Polską Agencją Prasową. - W czasie przeszukiwania lasu natrafiono na mężczyznę przygniecionego przez drzewo. Niestety, już nie żył - powiedział strażak, cytowany przez PAP.

Akcja poszukiwawcza trwała ok. 2 godzin. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają miejscowi policjanci. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy boisz się chodzić do lasu?
Odwrócił się w czasie jazdy i doprowadził do katastrofy. 48-latek przygnieciony przez ciągnik