Koronawirus

i

Autor: Bokskapet / pixabay

Koronawirus. Nie żyje 66-latek z Lublina. To trzecia ofiara wirusa z Chin. Kim był?

2020-03-14 19:44

Nie żyje 66-latek z Lublina. To trzecia ofiara wirusa z Chin. Informację o zgodnie opublikowało Ministerstwo Zdrowia. Przypomnijmy, że wcześniej z powodu COVID-19, czyli choroby wywołanej przez koronawirusa, zmarły dwie osoby: 57-latka z Poznania i 73-latek z Wrocławia.

W sobotę wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o najnowszych danych dotyczących zakażenia koronawirusem w Polsce. Liczba pacjentów z pozytywnym wynikiem wzrosła do 103.Wśród nich są dwa nowe przypadki zakażenia w Lublinie.  Niestety, bilans ofiar wirusa z Chin również wzrósł. Jak podało Ministerstwo Zdrowia, zmarł 66-letni pacjent z Lublina. Mężczyzna przebywał na miejscowym oddziale zakaźnym i miał również choroby współistniejące.

To trzecia ofiara wirusa z Chin. Wcześniej zmarła 57-latka z Poznania i 73-letni pacjent z Wrocławia. Minister Łukasz Szumowski powiedział, że w najbliższym czasie należy spodziewać się wzrostu zachorować wywołanych przez koronawirusa. Warto dodać, że w przeciągu ostatnich 24 godzin w Polsce liczba zakażeń wzrosła o 35 przypadków.

Sprawdź: LOT pomoże Polakom wrócić do kraju, ale trzeba się zapisać na lot czarterowy!

Najnowsze doniesienia dot. koronawirusa w Polsce >>> Koronawirus w Polsce: NIE ŻYJE trzeci pacjent! ROŚNIE liczba zakażonych [RELACJA NA ŻYWO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE