Koronawirus. Lubelskie: NOWE PRZYPADKI koronawirusa! Rośnie liczba ZAKAŻONYCH

2020-03-20 13:19
Koronawirus Lubelskie
Autor: Policja.pl

Koronawirus atakuje Lubelskie! 20 marca pojawiły się nowe przypadki koronawirusa. Tym samym rośnie liczba zakażonych. Na Lubelszczyźnie nowego koronawirusa SARS-CoV-2 do piątku wykryto u 25 osób. Jedna z nich nie żyje. W całym kraju łączny bilans potwierdzonych przypadków to 367 (w tym pięć śmiertelnych).

W piątek przed południem Ministerstwo zdrowia poinformowało o szóstej ofierze śmiertelnej koronawirusa w Polsce. W Lubelskiem są trzy nowe przypadki koronawirusa. Rośnie liczba zakażonych w kraju.

Na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: jednej osoby w przedziale wieku 31-65 lat oraz dwóch osób powyżej 65 roku życia. Stan wszystkich osób jest dobry – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Posłuchaj dlaczego mycie włosów to także profilaktyka koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Na Lubelszczyźnie jest już 28 przypadków koronawirusa, jedna osoba zmarła. W skali całego kraju bilans to 378 zakażeń, w tym sześć ofiar śmiertelnych.

Zobacz też:

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Koronawirus zbiera żniwo w Polsce. Zmarła 27-letnia kobieta. To już szósty zgon [RELACJA NA ŻYWO]

Czy myjesz ręce dokładnie? Ten film Cię uświadomi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE