Klikawa: Ciężarówka przygniotła 37-letniego mechanika. Śmiertelny wypadek pod Puławami

i

Autor: KWP Lublin; zdj. ilustracyjne: Pixabay/delphinmedia Klikawa: Ciężarówka przygniotła 37-letniego mechanika. Śmiertelny wypadek pod Puławami

Klikawa: Ciężarówka przygniotła 37-letniego mechanika. Śmiertelny wypadek pod Puławami

2022-06-07 8:27

Potężna ciężarówka przygniotła 37-letniego mechanika samochodowego w Klikawie pod Puławami. MAN stoczył się do kanału, z ogromną siłą miażdżąc ciało mężczyzny. 37-latek zginął na miejscu. Okoliczności makabrycznego wypadku przy pracy bada teraz prokuratura. Ciało zmarłego mężczyzny zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie.

Prokuratura wyjaśnia okoliczności tragicznego, śmiertelnego wypadku przy pracy. W sobotę (4.06) w jednym z warsztatów samochodowych w Klikawie (gm. Puławy) na Lubelszczyźnie samochód ciężarowy przygniótł 37-letniego mechanika.

Mężczyzna naprawiał ciężarowego MAN-a, gdy w pewnym momencie pojazd stoczył się do kanału, przygniatając mechanika – relacjonuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – Mimo natychmiast udzielonej pomocy 37-latek z gminy Puławy zmarł na miejscu.

Potężna maszyna zmiażdżyła 37-letniego mechanika. Mężczyzna zginął na miejscu tragedii

Czy tego wypadku można było uniknąć? Zawiódł sprzęt albo zasady bezpieczeństwa? Odpowiedzi na te pytania ma przynieść śledztwo, prowadzone przez policję i prokuraturę. Śledczy wyjaśniają przyczyny i dokładne okoliczności tragicznego wypadku w Klikawie pod Puławami.

Express Biedrzyckiej - Jan Maria Jackowski: Już nie wierzę Kaczyńskiemu

Decyzją prokuratora, pod którego nadzorem prowadzone były na miejscu czynności, ciało zmarłego zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem wykonania sekcji zwłok. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane – zapewnia Rejn-Kozak.

Sonda
Czy podczas takich prac przestrzega się zasad bezpieczeństwa?