projekcja Kina PERŁA

i

Autor: perla.pl / materiały prasowe projekcja Kina PERŁA

"Kino pod chmurką" w Lublinie. Gdzie na seans?

2015-08-04 12:29

Lubicie kino? Latem chętnie spędzacie czas na świeżym powietrzu? Jeśli odpowiedź w obu wypadkach brzmi TAK, to mamy coś specjalnie dla Was. Lubelskie "kina pod chmurką". Sprawdźcie gdzie udać się na seans!

Kino w browarach Perła, cykl Miasto Movie czy Kino w Bramie. W lublinie "kina pod chmurką" niemal codziennie oferują nam ciekawe propozycje filmowe.

W Kinie Perła projekcje odbywają się przez 5 dni w tygodniu. Każdy dzień ma inną tematykę. Przykładowo w środy zobaczymy tam "Kino Festiwalowe", w czwartki filmy ze sportem w tle, a w soboty "Kino ze Spluwą". Seanse odbywają się w browarze przy ul. Bernardyńskiej, zawsze po godzinie 21.00. 

Miasto Movie swoje filmowe propozycje przedstawia z kolei w każdą środę o godz. 20:30, na placu przed Teatrem im. H.Ch. Andersena, przy ul. Dominikańskiej 1. Cykl Miasto Mowie Latem oferuje nam cały przekrój gatunków, od komedii, po dramaty czy filmy akcji. 

Nowością na filmowej mapie Lublina jest kino plenerowe przy ul. Królewskiej 3. W ramach działań Fundacji "Ruchu Solidarności Rodzin" (Kino w Bramie) organizowane są weekendowe seanse polskich filmów retro i dokumentów z historią w tle. 

Wstęp na projekcje jest darmowy, a na widzów w ramach letniego "kina pod chmurką" we wszystkich wspomnianych lokalizacjach czekają leżaki.