Kilka ruchów palcem i zgarnął grubą kasę! Teraz zaszaleje na zakupach

i

Autor: Andrea Piacquadio, Engin Akyurt / CC0 / pexels.com Kilka ruchów palcem i zgarnął grubą kasę! Teraz zaszaleje na zakupach

Ale miał farta!

Kilka ruchów palcem i zgarnął grubą kasę! Teraz zaszaleje na zakupach

2023-09-09 18:38

8 września to dzień, który na długo zapadnie w pamięci mieszkańca Lublina. Wystarczyło 5 złotych i kilka ruchów palcem, by jego życie zupełnie się odmieniło. W jednej chwili stał się bogatym człowiekiem, który będzie mógł nieźle zaszaleć na zakupach i spełnić nawet najbardziej zwariowane "zachcianki".

Szczęściarz z Lublina postanowił spróbować swoich sił w zdrapkach. W piątek, 8 września, w punkcie Lotto przy ul. Diamentowej kupił los w grze "Owocowe 8". Wydał na niego zaledwie 5 złotych. Ta niewielka "inwestycja" opłaciła się! Po kilku ruchach palcem i zdrapaniu warstwy farby, pod którą kryły się tajemnicze symbole, okazało się, że to był "ten" kupon! Szczęśliwy gracz wygrał jedną z pięciu głównych nagród w kwocie 200 tysięcy złotych.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Z pewnością można przedłużyć sobie wakacje i wybrać się w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Szczęściarz z Lublina może też nieźle zaszaleć na zakupach, spełnić wiele niedostępnych dotychczas marzeń, albo po prostu zapewnić sobie całkiem dostatnie życie. Możliwości jest naprawdę sporo.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka

"Pieniądze to nie wszystko" - jak dobrze pamiętasz kultową komedię z Markiem Kondratem? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto odegrał postać żony głównego bohatera?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"