Kasjerki robiły to w Lidlu w godzinach pracy. Klienci się wściekli, centrala Lidla zabrała głos!

i

Autor: Marcin Wziontek / Super Express Kasjerki robiły to w Lidlu w godzinach pracy. Klienci się wściekli, centrala Lidla zabrała głos!

SZOK!

Kasjerki robiły to w Lidlu w godzinach pracy. Klienci się wściekli, centrala Lidla zabrała głos!

2024-05-15 11:24

Oburzające zachowanie kasjerek w jednym ze sklepów Lidl w Puławach na Lubelszczyźnie. Tłum klientów zebrał się przed wejściem, gotowy skorzystać z ogromnej obniżki na chemię gospodarczą. To co zastali w środku, mocno nimi wstrząsnęło! Zamiast produktów o obniżonej cenie zastali… puste półki! Zamiast promocji, rozczarowanie i gniew! A wszystko przez kasjerki, które same wykupiły towar. Lidl Polska już odniósł się do sprawy.

Lidl ogłosił specjalną promocję na piątek, 10 maja − rabat aż -80% na drugi produkt z działu chemii. Ale jak się okazało, to nie klienci skorzystali z tej okazji, lecz sami pracownicy! O całym „procederze” pisali między innymi dziennikarze „Wirtualnej Polski”, którzy byli świadkami zajścia w Puławach.

Wielka promocja w Lidlu. Klienci przyszli po proszek do prania, a wyszli z pustymi rękoma

Tuż po otwarciu sklepu o 6:05 rano, nie było już ani jednej paczki proszku do prania. Najlepsze produkty miały zrobić furorę wśród mieszkańców, a zniknęły w mgnieniu oka! Jednak nie dlatego, że zostały wykupione przez klientów − pracownicy sklepu zrobili to przed ich oczami!

Zawiedzeni klienci nie kryli swojego oburzenia. − Specjalnie wstałam rano, żeby kupić proszek taniej. Okazało się, że kasjerki wykupiły najlepszy towar − mówiła w rozmowie z dziennikarzem „wp.pl” jedna z pokrzywdzonych osób.

Inną klientkę oburzyło zachowanie pracowników. − Kasjerki zachowały się oburzająco. Jestem rozczarowana, że promocja została ogłoszona, a korzystają z niej tylko pracownicy − tłumaczyła dalej.

Reporter „Wirtualnej Polski” był świadkiem tego incydentu. Widział, jak jedna z pracownic sklepu kupowała cały kosz pożądanego przez innych proszku. Kierownik sklepu odmówił komentarza, twierdząc, że nie widzi nic złego w działaniach swoich pracowników.

Lidl Polska: Pracownicy w Puławach zostaną ponownie przeszkoleni

Do sprawy, która oburzyła klientów odniosła się już centrala Lidl Polska. - Polityka personalna należy do najważniejszych obszarów zarządzania w naszej firmie. Cenimy pracę naszych pracowników sprzedaży, których uważamy za naturalnych ambasadorów naszej firmy. Darzymy ich szacunkiem oraz zaufaniem – wiemy, że są bardzo zaangażowani w wykonywanie codziennych obowiązków, a w swojej pracy kierują się uczciwością. Pracownicy naszych sklepów mogą dokonywać zakupów poza godzinami swojej pracy. Przywiązujemy wielką wagę do szkoleń naszych pracowników z profesjonalnej obsługi naszych klientów. W związku z przytoczonym zdarzeniem, pracownicy sklepu w Puławach zostaną ponownie przez nas przeszkoleni - przekazała "Super Expressowi" Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Tańczące z promocjami 09.05.2024
Sonda
Polujesz na promocje w sklepach?