Jest już zwiastun nowego filmu nakręconego w Lublinie

i

Autor: screen Youtube.com / KinoSwiatPL Jest już zwiastun nowego filmu nakręconego w Lublinie

Jest już zwiastun filmu nagranego w Lublinie! Wiemy, kiedy wchodzi do kina [TRAILER]

2017-04-27 10:37

Największe gwiazdy polskiego kina, mistrz komedii oraz Lublin. To połączenie to film Volta, który w minione wakacje kręcony był w naszym mieście. W najbliższe trafi na ekrany kin!

Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe - czyli Machulski w najlepszej formie . To wszystko będzie można obejrzeć w najnowszym filmie Juliusza Machulskiego „Volta”.

Jak się zapowiada?

Przekręt w rozmiarze „Kingsajz” prosto od prawdziwego mistrza polskich komedii, który nie waha się grać VaBank! „Volta” to nowa komedia Juliusza Machulskiego – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”. Na ekranie gwiazdorska obsada, jakiej jeszcze u niego nie było: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, a także ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz.

O czym jest Volta?

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

Zobacz zwiastun filmu „Volta”:

„Volta” wchodzi do kin 7 lipca 2017 roku.